Zbig Studio Foto Usługi Fotograficzne

Swarzędz

Opinie o Zbig Studio Foto Usługi Fotograficzne

Asia 2015-10-10 22:25:35
Zdecydowanie nie polecamy tej firmy!!!
Z początku wszystko wydawało się super, aż do momentu kiedy otrzymaliśmy film i zdjęcia weselne. Oglądając to po raz pierwszy łzy cisnęły się do oczu i wstyd nam było pokazać to rodzinie czy znajomym.
Trzy razy prosiliśmy o poprawki, a efekt końcowy i tak kiepski. Najgorsze są ich tłumaczenia:
- w białym kościele u nich wyszły zielone ściany - wina witraży
- urwany dźwięk w niektórych momentach - miękkie przejście
- 100% nagranie mszy, podczas którego kamera stoi 3 minuty na księdzu, przerywnik typu brudny róg ściany, 3 minutowe ujęcie na nas jako młodą parę i tak 45 minut. Na pytanie dlaczego nie pokażą gości usłyszałam, że często Księża nie zgadzają się aby chodzić po Kościele i dlatego właśnie nie ma zbliżeń na gości (jak zapytałam czy pytali naszego księdza i czy rzeczywiście się nie zgodził, usłyszałam, że nie zapytali ale tak założyli, że będzie)
- problemy z kolorami na sali - wina oświetlenia DJ
- kiedy poprosiłam o usunięcie worów pod oczami z kilku ujęć plenerowych usłyszałam, że nie robią retuszu
- do albumu włożyli nam 80% zdjęć z pleneru nie z dnia uroczystości podkreślając jakie cudowne kolory kwiatów wyszły na fotografii (to samo tyczy się teledysku)
Najgorsze jednak jest stwierdzenie ich pracownika: "Nie sądziłem, że będzie miała Pani TAKIE wymagania do tego materiału... jak chciała Pani super film i zdjęcia trzeba było iść do innej firmy gdzie tego typu imprezę obsługują 3 osoby a nie tak jak u nas 2 i za większe pieniądze". Proszę mi wierzyć, że gdybyśmy przy podpisaniu umowy zostali poinformowani, że będzie to kiepski materiał bo mają tylko 2 pracowników i troszeczkę taniej na pewno poszlibyśmy do konkurencji.
Jarosław 2016-01-20 14:22:50
Serdecznie polecamy!!! Wywiązali sie ze wszystkiego co obiecywali!
Nie ma sie do czego przycepic , pełen profesjonalizm , mila atmosfera , film i zdjecia otrzymalismy juz po dwoch tygodniach!!!
Polecamy!
2
Piotr 2017-06-03 15:07:23
Jak najbardziej polecam.
1
Zostaw swoją opinię o Zbig Studio Foto Usługi Fotograficzne - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbig Studio Foto Usługi Fotograficzne