D.A. Glass Chemiczna Obróbka Szkła Teodora Doros

Rzeszów

Opinie o D.A. Glass Chemiczna Obróbka Szkła Teodora Doros

dodek 2014-06-06 12:50:53
Hej napiszcie coś o tej firmie.
6
anonim 2015-08-30 14:52:41
Jak chcesz świecić na zielono zapraszam ta firma wypuszcza +/- tone żrących substancji w glebę a ty to będziesz wdychać
2
kkkkkk 2016-06-17 22:26:27
Obecnie pracuje w tej firmie jest ok ludzie narzekają że jest im żle ale i tak pracują po 8 lat.
Inne 2016-09-11 21:55:26
Firma zatrudniająca około 200 osób. Brak kompetencji kierowniczych ze strony zarzadzajacych. Brak wypłat na czas. Brak szacunku do pracownika. Masz być szklarzem, malarzem i akrobatą. Pomimo starań bycia wszechstronnym i tak mają Cie daleko... Ciężka praca fizyczna nie adekwatna do zarobków. Dziennie możesz mieć ponad 10 ton szkła w rękach, a największe pieniądze zarobią Ci którzy nic nie robią i są konfidentami.
5
DA Glass smierdzi 2016-10-15 19:25:22
Potwierdzam co pisze kolega wyżej. Brak wypłat na czas, brak jakichkolwiek norm BHP (PIP jest tam przynajmniej raz na 2 tygodnie). Jeżeli chodzi o kierownictwo to nawet szkoda pisać. Brak jakiejkolwiek orientacji co się dzieje. Kadrowy jest z księżyca, a dyrektorzy chyba z innej galaktyki. Do tej firmy powinno przyjechać CBŚ, NIK, PIP, KRUZ, ZUS, US, OCHRONA ŚRODOWISKA i wszystkie możliwe instytucje jakie są w Polsce dostępne. Zamówienia są, export szkła za granicę a pieniędzy na wypłatę brak. Zamiast 10 wypłata wpływa 25 każdego miesiąca. Traktują ludzi jak własność, którą mogą wykorzystywać w dowolny sposób.
Wspaniałe doświadczenie jeżeli chodzi o pracę. Nie ma takiej drugiej firmy na świecie, która robi w balona tyle osób. Jak to powiedział Zbigniew Stonoga:" Nikt was tak nie wyrycha jak D.A Glass was wyruchał" :)
Pozdro dla kumatych
Zostaw swoją opinię o D.A. Glass Chemiczna Obróbka Szkła Teodora Doros - Rzeszów
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.A. Glass Chemiczna Obróbka Szkła Teodora Doros