Virtualweb Łukasz Rubacki

Police

Opinie o Virtualweb Łukasz Rubacki

skkr 2014-06-21 10:38:25
proszę uwazac na tego człowieka płacisz i nie otrzymujesz tego za co zaplaciłes
12
Kamil 2014-12-07 03:54:01
Witam. Ja mam bardzo pozytywna opinię o tym człowieku. Z Agencją Reklamową SeoMedia współpracuje od początku 2014 roku i jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu tej firmy. Firma bardzo poważnie podchodzi do każdego nawet najmniejszego zlecenia, traktuje klienta indywidualnie i prace wykonuje terminowo. Od momentu zawarcia współpracy na bieżącą byłem informowany o przebiegu realizacji mojego zlecenia a kiedy chciałem wprowadzić zmiany pomimo wcześniejszych ustaleń nie było żadnego problemu. Cały mój projekt do samego końca był „dopieszczany” przez SeoMedia i został wykonany wzorowo a wręcz przerósł oczekiwania moje i wspólników. Zastanawia mnie tylko czy pracownicy tej firmy w ogóle sypiają, ponieważ kontakt z nimi miałem 24/h/7 ;) Nie będę już wspominał o proporcjonalności jakości wykonania usługi do ceny, ponieważ jest to wręcz niewiarygodne. Firmie mogę z mojego punktu widzenia doradzić, aby prowadziła szkolenia z jakości obsługi klienta, ponieważ są w tym profesjonalistami.
1
nick 2016-07-22 21:45:57
Przestrzegam przed tym człowiekiem! Duża suma pieniędzy poszła do niego 'za nic' - nie otrzymałam ani opłaconej strony ani zwrotu. Wielokrotne prośby były na nic.
6
Przemek 2016-08-16 15:12:29
Ludzie skąd wy bierzecie te opinie? Zamawiałem miesiąc temu u Pana Rubackiego portal i otrzymałem go w przeciągu 5 dni roboczych. Zanim zaczniecie oczerniać człowieka to pomyślcie trochę, ruszcie troche głową. Postawcie się na miejscu człowieka, którego oczerniacie. Jakby na was ktoś pisał głupoty co byście zrobili? Pan Rubacki to rzetelny i uczciwy kontrahent. Tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam. Przemek.
Monika 2016-08-19 17:24:24
Ja również podzielę się opinią o Panu Łukaszu. Będzie ona pozytywna, ponieważ zamawiałam u Pana Łukasza portal ogłoszeń, został on zaprojektowany bardzo szybko, nie sądziłam, że tak szybko otrzymam przedmiot umowy. Portal był zaprojektowany tak jak sobie to wyobrażałam. Dostałam później plan marketingowy, stosuje się do niego w zależności od ilości wolnego czasu, ale zarabiać zarabiam na portalu. Nie powiem złego słowa, portal na siebie zarabia. Pan Łukasz to bardzo miła i uprzejma osoba, bardzo rzetelna, dlatego się dziwię niektórym osobom, które psują opinie o tym dobrym człowieku w internecie. Niestety taką mamy mentalność w sieci, że lubimy oczerniać dobrych ludzi, pisząc nieprawdę. Wystawiam bardzo pozytywną opinię i zaświadczam, że współpraca z Panem Łukaszem Rubackim to samo dobro.
firma niezadowolona z usług 2017-03-06 19:46:10
Nie zamawiać u Pana Lukasza żadnej usługi, zero profesjonalizmu, brak kontaktu, strona żałosna, tylko same problemy, uciekać jak najdalej........
3
Zostaw swoją opinię o Virtualweb Łukasz Rubacki - Police
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virtualweb Łukasz Rubacki