Unizet Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Unizet Sp. z o.o.

admin 2015-09-07 07:59:43
Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Unizet Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.
emilia 2015-10-01 19:43:22
Stanowczo odradzam! Znalazłam ogłoszenie o pracę w internecie, w którym zachęcano do kontaktu tel. Gdy zadzwoniłam, odebrała osoba rekrutująca - niekulturalna, wręcz odpychająca. Zaprosiła mnie na rozmowę, ale gdy zapytałam o konkretną godz., otrzymałam odpowiedź "na którą pani przyjdzie, to przyjdzie, ja od 9.00 przeprowadzam rozmowy". Gdy grzecznie zapytałam, czy rozmowa mogłaby się odbyć w kolejnym dniu (bo akurat w zaproponowanym terminie miałam delegację), usłyszałam pełne oburzenia pytanie:"To pani pracy szuka? I stawia nam pani warunki?" Oczywiście na rozmowę nie poszłam....Wolę sobie nie wyobrażać jaka atmosfera tam musi panować na co dzień.
2
Ladyka 2016-08-30 23:00:51
Zdecydowanie nie warto! Rowniez znalazlam ogloszenie w Internecie. Dzisiaj zadzwonila do mnie Pani z tej firmy (po ponad miesiacu od wyslanego CV!) i tak jak napisala przedmowczyni bardzo nie sympatyczna. Zero merytorycznego przygotowania juz nie wspomne o kulturze osobistej "Dzien dobry, wyslala do nas Pani CV z angielskim zapraszam na rozmowe (...)" Nawet nie odpowiedziala na moje "do widzenia" tylko odlozyla sluchawke. Dla mnie to czysta dyskwalifikacja. Gdybym nie zapytala jaka firma to przypuszczam zebym sie nie dowiedziala. Takze tez odpuszczam sobie to "interview" az strach pomyslec jakby to wygladalo face to face.
S. 2017-05-12 05:48:24
Ja też odradzam, Pani (starsza) obiecuje na kontrakcie wiele a potem trzeba wracać. Spółka w Niemczech jest niewypłacalna tylko czekać aż nie zapłacom.
s.? 2017-06-05 22:02:14
Witam o jakiej spolce mowa? Czy chodzi o Jachty?
Zostaw swoją opinię o Unizet Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unizet Sp. z o.o.