Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

Łódź

Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

ewa 2017-02-13 18:48:23
Sorry dziewczyny ale jesteście zalosne. Chciałybyście żeby Darek poszedł do waszej pracy powiedział że bzykacie się za darmo . Albo lepiej opisal w necie wraz z setka swoich kolegów. Do Darka mozna miec wiele zarzutów ale to nie jest chyba miejsce na to bo same się poniżacie.
ewa 2017-02-13 18:50:09
I o jedno można miec do niego pretensje. Klapie jęzorem na lewo i prawo-wszystkim i o wszystkim.
Evita 2017-02-13 19:30:43
Szanowna Ewo,właśnie teraz wkopałaś swojego kolegę Darka i potwierdziłaś to po jakich miejscach chodzi i uwiarygodniłaś post niejakiej "zawiedzionej".W darmowe bzykanko nie wątpię,bo skoro wytwarza w upadłych,sponiewieranych życiem kobietach nadzieję na wysoki standart życia u swego boku i dozgonną miłość,to logiczne,że tego pokroju kobieta w ramach promocji ufunduje mu darmochę.Przecież dziwki pracują nie tylko w agencjach,również na "odlotach",czy ulicy.A ty czyżbyś była z tej branży i przestraszyła się,że stracisz klienta?
yu 2017-02-13 20:50:09
Ty jesteś głupia czy tylko udajesz?
znajoma sprzed lat 2017-02-13 22:17:33
To prawda,co stwierdziła osoba o nicku: "ewa",że Dariusz ma zbyt długi język i czasem wręcz złośliwie plotkuje i podważa cudzą wartość,chcąc w ten sposób zyskać na własnej atrakcyjnosci w oczach adresata,jednak te ostatnie posty,które pojawiły się pod jego adresem są po prostu podłe.Tak się składa,że ja jestem osobą,która poznała go kilka lat temu w jednym z warszawskich nocnych klubów,w którym wraz ze swoją przyjaciółką byłyśmy hostessami,mającymi pomóc rozkręcać nowo otwarty nocny klub go go,w postaci wprowadzania gości i sprzedarzy oferowanych tam alkoholi.Tam też poznałam Dariusza i OKAZAŁO SIĘ,ŻE JEST ON ZATRUDNIONY PRZEZ FIRMĘ,KTÓRA JEST POD KTÓRĄ PODLEGAŁ KLUB,BĘDĄC PRAWNIKIEM,ZAJMUJĄCYM SIE SPRAWAMI PODATKOWO-ADMINISTRACYJNYMI. Gdy się tam pojawiał,dziewczyny - tancerki,a nawet ukryte prostytutki być może,widząc atrakcyjnego,miłego eleganckiego faceta,który czasem z grzeczności zagadał,uśmiechnął się,przywitał - mogły po prostu narobić sobie nadzieji same z siebie.Bo niestety poziom dziewczyn w takich lokalach jest "meliniarski" i raczej o mizernym poziomie IQ,aczkolwiek nierzadko wygórowanym mniemaniu o sobie,nieproporcjonalnym zupełnie do tego,co soba reprezentują.Ja miałam przyjemność porozmawiać wtedy z Dariuszem,to naprawdę okazał się być bardzo ok,nawet postawił mi drinka,ale w żaden sposób nie próbował podrywać,wspominał wręcz o swoim synku i partnerce,która czekała na niego w domu itp. Wiem,ze Darek prowadził też sprawy dla agencji o innym sektorze usług,ale to dlatego,że każda działalnosć,zwłaszcza tego typu musi mieć swojego administratora,księgowego,prawnika itp. Zyjemy w panstwie prawa,a skoro Dariusz się w tym specjalizuje to jest to jego rynek,a klient - nasz pan.Skoro ktoś zamawia u niego konkretna usługę prawną,to dlaczego miałby odmówić tylko dlatego,że robi to branża erotyczna. To jego "chleb". Kobitki, zostawcie już proszę prywatny aspekt życia Dariusza,bo niektóre z tych postów są pisane tak prymitywnym i ry
2
Rakieta 2017-02-15 13:07:17
Wygląda na to że Dariusz usunął konto na FB ?
Anty 2017-02-15 13:09:16
Dariusz przestać pisać te bzdury o sobie, zacznij studiować psychologię :)
Anty 2017-02-15 13:25:04
Znajoma albo jesteś tak głupia i naiwna jak reszta bo "postawił ci drinka" i go nadal bronisz albo jesteś Dariuszem ? Dariusz to jeden z największych manipulantów Świata !!!, ale jednak można go pokonać, po prostu trzeba go zlekceważyć. Natomiast Wszyscy pokrzywdzeni, pisząc na gowork powyższą prawdę opiszcie również to wszystko na piśmie, również te zawody miłosne, wykorzystania seksualne, wszelkie inne wykorzystania, zboczenia, itp., które ujawnią oficjalnie prawdę o Dariuszu, zboczenia Dariusza, też będą tu mile widziane z racji że adwokat powinien być przykładem a nie zboczeńcem, itd., i zaadresujecie to do NRA tzn. Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie, Świętojerska 16, 00-001 Warszawa z prośbą o wszczęcie postępowania w celu usunięcia Dariusza z listy adwokatów itd. pozbawiając go prawa do wykonywania dotychczasowych zawodów powiązanych z prawem, bo Dariusz był też komornikiem itd. Cel tego portalu jest tylko jeden, należy tego Człowieka pozbawić wykonywanego zawodu by nadal nikogo nie oszukiwał, a szczególnie ludzi w potrzebie prawnej, bo o Kochankach to już brak słów. Pozdrawiam.
znajoma 2017-02-15 15:56:17
Szanowna lub Szanowny Anty,skoro twierdzisz,że "trzeba go lekceważyć" to czemu się nakręcasz i atakujesz jego osobę od strony prywatnej? Ja również uważam,że Dariusz jest czasem knąbrnym i bezczelnym bucem,zaś od strony prawnej lub "zboczeniowej" nie miałam okazji go poznać.To jest też pojęcie względne czym dla kogo jest zboczenie.Natomiast zgodzę się z Toba,iż Darek jest charyzmatyczny i niwątpliwie posiada olbrzymi zmysł psychomanipulacyjny - jeśli dobrze by wykorzystał te cechy,a okoliczności życia okazały by się sprzyjać to mógłby zrobić międzynarodową np.w polityce.Być może jeszcze wszystko przed nim ....kto wie?.... jednak zaszczuwanie Dariusza do tego stopnia,że chłopina aż miałby usunąć konto z fb jest moim zdaniem przesadą.

Ps. Biedne niektóre panie,kto im teraz będzie słodził,komplementował i obiecywał śluby oraz wycieczki ...?....hi hi hi ... a tak to przynajmiej miały oparcie w naszym Darku :)
Policjantka - fikcyjna znajoma z fb i prywatnie pr 2017-02-15 18:52:48
To prawda,że Dariusza profil nie był takim typowym profilem fb,gdzie ludzie umieszczają zdjęcia,posty i dzielą się swoimi przemysleniami,poglądami,humorem itp. Jego profil był bardzo ubogi w te kwestie i łatwo było się domyślić,że chyba jedynym celem tego użytkownika jest uwodzenie kobiet i to nie w sensie poszukiwania żony,czy ogólnie swojej drugiej połowy.Mniej więcej od roku regularnie przybywało mu nowych znajomych i w ok.85% były to same kobiety od nastolatek do ok.50 lat.Cechą charakterystyczną tych kobiet była domniemana otwartość na akceptację dużej liczby znajomych oraz potrzeba eksponowania swoich walorów fizycznych i bycia komplementowaną,chwaloną przez facebookowiczów itp. Dariusz zaczepiając te kobiety bazował na psychologicznym "uderzaniu" centralnie w środek próżności tych pań,wykorzystując przy tym różne okazje np.dzień kobiet,święta lub po prostu wysyłał pozdrowienia dla "najpiękniejszej kobiety świata".No cóż,paniom nie wypadało nie odpisać,więc gdy tylko się wdawały w konwersację zaczynał się flirt.Dariusz przedstawiał się tym dziewczynom od razu jako zamożny,szukający żony adwokat,któremu mogą ufać,wysyłał nawet zdjęcia w todze.Zazwyczaj próbował wzbudzać zaufanie pisząc,że nie ma szczęścia w miłości i żle trafia,a pewnego dnia modląc się w kościele naprzciwko swojej kancelarii dostał znak od Pana Boga,że znajdzie swoją drugą połowę na portalu fb.Wtedy owe panie poruszone jego rzekomo smutną sytuacją zaczynały się wdawać w coraz bliższy kontakt internetowy,wtedy ciurkiem sypały się obiecanki i deklaracje.Dariusz wymieniał się również numerami telefonów i bardzo dbał o codzienny życzliwy kontakt smsowy.Jeśli w przeciągu ok.miesiąca od nawiązania kontaktu nie dochodziło do spotkania Dariusz wycofywał się z kontynuacji kontaktu,zaś jeśli doszło do spotkania to na podstawie zeznań pewnej ofiary można wywnioskować,iż najszybciej jak tylko było to możliwe,swoją siłą persfazji i sztuką manipulacji psychologicznej dążył do kontaktu s
Policjantka - ciąg dalszy 2017-02-15 18:55:49
do kontaktu seksualnego.Po takim jednorazowym kontakcie seksualnym zakańczał znajomość z ową panią (blokował numer,profil na fb,zbywał obrażliwymi smsami,straszył zawiadomieniem prokuratury o nękaniu), i wciąż szukał za pośrednictwem fb w charakterystyczny dla siebie sposób nowych pań,mających stać się "przedmiotami" zapewne jednorazowych kontaktów seksualnych. To jeden z rodzajów psychopatii emocjonalnej.
police woman 2017-02-15 19:33:57
Pan Dariusz nadal jest na fb - wykazuje się sprytem i zmienia adres linku,a aktualny to : https://www.facebook.com/dariusz.matuszczyk.1?fref=hovercard
fejsbukowiczka 2017-02-15 20:04:15
On twierdził,że ma fetysz na stopy i kobiety prosił,żeby wysyłały mu zdjęcia nagich stóp,a sam bywało,że wysyłał im zdjęcia nagiego penisa,lub ogólnie nagiego siebie.
Zarzut 2017-02-16 09:05:22
Zostały mu postawione jakieś zarzuty? Czy te obserwacje zachowań miały charakter bardziej prywatny?
Policjantka 2017-02-16 15:30:54
Z perspektywy prawa Pan Dariusz nie popełnił przestępstwa i ciężko było by mu cokolwiek udowodnić,jednak tego typu zachowania,które są skondaliczne i niedopuszczalne z humanitarnego i moralnego punktu widzenia - maja znaczenie w etyce zawodowoj adwokata - tak jak jedna z Pań tutaj opisała.Pomyślałam więc,że przyda się ta informacja,zarówno jako przestroga dla kobiet,jak i dla NRA.
hohoho 2017-02-17 14:55:38
Dziewczyny miejcie trochę godności. Cieszcie się ze trafilyscie na niego a nie na jakiegoś łowcę majątków bo zostałybyście z niczym jak jesteście aż tak głupie by zaufać takiemu facetowi jak DM. Naprawdę po trzech zdaniach mozna się zorientować co to za typ. Ale bylo wam wygodnie przez te kilka godzin byc ta jedyna...
Co do rady adwokackiej to tez jesteście śmieszne łamane na żałosne bo gdyby prywatne życie miało wpływ na bycie adwokatem to chyba w tym kraju nie mielibyśmy takowych.
Jest jeszcze jedno podejrzenie,ze te wszystkie posty pisze jedna i ta sama dziewczyna o imieniu na literę K.
Ewentualnie ta druga co to sie na blond przefarbowała bo D.lubi blondynki.
2
Magdalena 2017-02-17 20:26:43
O to jak Darek lubi blondynki,to ja już go nie lubie i nie będę lubić :( hech...masz ci los....
karma wraca 2017-02-17 23:01:38
Otóż Panie DM,a czy Pan przypadkiem się nie boi,że los się przeciwko Panu odwróci i odpłaci Panu za to jak potraktował Pan te kobiety? Czy Pan się nie boi,ze w końcu trafi na taką dziewczynę,która okaże się być córką,partnerką,albo siostrą jakiegoś wpływowego człowieka ?Przykładowo przedsiębiorcy,polityka czy nie daj Boże gangstera i ktoś w niespodziewanym dla Pana momencie wymierzy Panu samosąd? Niezbadane są wyroki Boskie,bo w końcu kiedyś to Pan może się zakochać w jakiejś dziewczynie,która może sie wydać Panu chodzącym ideałem i to Panu będzie się wydawało,że trafił na swoją i to Pan się zaangażuje,a ona tylko dla własnej satysfakcji perfidnie Pana uwiedzie,rozkocha i rozbudzi zaufanie w sobie,a gdy tylko przestanie być Pan dla niej "wyzwaniem" zacznie się wycofywać,a to Pan będzie tęsknił a ona Pana jeszcze upokorzy. Albo jakby to Pan się poczuł gdyby na przykład miał Pan córkę,a jakiś inteligentniejszy i cwańszy od niej facet perfidnie by ją omotał,zrobił swoje i zerwał kontakt? Myślę,że wtedy dopiero zrozumiałby Pan,co czuły lub czują te kobiety.
?? Pytania ?? 2017-02-18 00:11:55
Tak sie składa, ze ja jestem ta jego dziewczyna, a przynajmniej tak mi sie wydawało... Jestem porażona tymi wpisami i chętnie przeszłabym na priv, aby poznać szczegóły. Choć z drugiej strony nawet boje sie zapytać :(((((
nbbbjmlkm 2017-02-18 00:50:07
...oj Skarbie,brak słów,ale pamiętaj ,że takich jak Ty - kobiet,którym wmawia,że sa jegą wymarzoną dziewczyną jest zazwyczaj około kilku,po prostu,jezeli poznaliście się przez fb to on funkcjonuje w ten sposób,że wysyła zaczepki,pozdrowienia lub zaproszenia do jak najwiekszej liczby nienagannie wyglądających kobiet,a te,które wdzadzą sie z nim w konwersację nagabuje prędzej,czy pózniej na spotkanie podczas którego dąży do jednorazowego seksu.Podczas facebookowania jest Ci w stane napisac i powiedzieć wszystko,co tylko wyczuje,że życzyłabyś sobie usłyszeć,tak naprawde nie skupiając sie na Twoich rzeczywistych wartościach...przykre to,ale niestetyb prawdziwe...
nnhjjd 2017-02-18 00:58:46
Prosta sprawa,facet,który ma dziewczyne,na pewno wyrzuciłby ze swojej prezentacji fb haslo : WOLNY,chociażby poprzez szacunek do tej swojej dziewczyny zmieniłby status i nie zapraszałby nowej rzeszy pań,najlepiej - jak robiły to jego inne ofiary załóż fikcyjne konto i go popodpuszczaj to zobaczysz,że takich najwspanialszych,cudownych i wyśnionych materiałów na żonę i kobiet jego życia jest w h.. i jeszcze trochę....
dawna kochanka/klientka 2017-02-18 01:37:42
Jesli zaproponujesz mu spotkania na razie na kawki,herbatki,w knajpach itp. lub gdy wyczuje,że po prostu jestes inteligentna i chcesz coś stponiowo budować to wycofa się z tego kontaktu,a jeśli wyczuje,że jesteś tak nieskomplikowana i za przeproszeniem uzna za łatwy łup w sensie "pogotowia seksualnego" to napali się na spotkanie,ale jak mu nie będziesz chciała mu dać to gotów Cię jeszcze naobrażać i zerwie kontakt,ale z kolei jak mu dasz,to skończy się to na jednorazowym bzykanku i i tak Cie oleje.Jesli myślisz,ze rozkochasz go w sobie tym,jaka bedziesz namietna i pomysłowa w łóżku,albo wyjątkowo ładna czy wybitna pod jakimś innym wzgledem to sie mylisz - już nie jedna taka była... on ma to głeboko w d......Dla niego liczy sie fakt, że za każdem razem bzyka inną kobietę i pcha w inny otwór - takie są fakty niestety...
legenda 2017-02-18 02:24:37
A mi raz taka koleżanka z która sie przespal opowiadała,ze jak tuz po poszła do toalety u niego w domu to w kiblu był kloc wczesniej przez niego niespuszczony eeee he he....kibel opsrany i nawet wody za soba nie spuscił e he he ee
ciemnowłosa :) 2017-02-18 12:43:40
Darku,czy Ty nie masz jaj?! Dlczego tego nie zgłosisz do adm. "go work"?! Jakim prawem tolerujesz,żeby takie wytwory ludzkiej złośliwości, ograniczenia i ciemnoty były tutaj pisane?! A tak w ogóle to gdzie są pracownicy tego portalu,że nie reagują i nie filtrują opinii?! Swoją drogą,to niestety,ale trochę masz "za swoje",bo takie są konsekwencje spoufalania sie z kretynkami i patologią... która teraz w perfidny sposób nadużywa anonimowości w internecie. A dla Szanownej Patologii i Kretynek to mam do przekazania tyle,żeby zamiast wypisywać,jak to bardzo je skrzywdził i oszukał,i nie odbiera telefonu itd... to,żeby faktycznie w tej całej swojej bezmyślności i nieprzewidywalności cieszyły się,że trafiły tylko i aż na Darka,a nie na jakiegoś prawdziwego zboczenca,psychpatę czy "Tulipana"... Pamiętajcie o tym,gdy po raz kolejny umówicie się z kimś obcym z internetu i jeszcze od razu pojedziecie do niego do domu (doskonale wiedząc na co),bo wtedy może się to okazać naprawdę jakiś "Kuba Rozprówacz"....
i jeszcze jedno 2017-02-18 13:34:51
Ten schemat,który powstawał w głowie tych Pań z fb a propos jego osoby to przede wszystkim był obrażliwy,ale dla Darka,bo on był po prostu fałszywie skromny,twierdząc,ze nie ma szczęścia i zle trafia,a Wyscie widocznie to łykały. Panie nie osmieszajcie się ,facet owszem - może być w czyimś typie lub nie,ale ogólnie Dariusz - kawaler przystojny,zadbany,elegancki i szarmancki, komunikatywny, adwokat z doktoratem,ustabilizowany materialnie i ktoś taki Waszym zdaniem nie miałby w kim wybierać i szukał "miłości" i "żony" na fb - paranoja... Jest jakis procent mężczyzn,z pewnym bagażem doświadczeń życiowych,którzy już wybierają życie singla i świadomie "uciekają" przed miłością i swiadomie nie chcą dawać sobie juz kolejnych szans na zaangażowanie uczuciowe,skupiając się jedynie na tym,by co jakiś czas rozładować swoje samcze instynkty - stąd też panowie Ci sa niewybredni i jedynym ich wyznacznikiem co do pań jest to,by po prostu "była kobietą" i fizycznie jako tako w miarę wyglądała,a raczej nie chcą się do danej,konkretnej kobiety przyzwyczajać,tęsknić czy ją wspominać,więc starają się,by była to za każdym razem inna pani. Dariusz ogólnie jest gentlemanem i podrywa kobiety i tak w bardzo kulturalny i poetycki wręcz sposób,potrafi zaprosić do drogiej restauracji itp. Wolały byście np.spotkać jakiegoś faceta w remizie i żeby Was wprost zapytał np."ruchasz się ,czy trzeba z tobą chodzić?",albo od razu zaproponował: "chodżmy za stodołe"....???...
Zostaw swoją opinię o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka