Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

Łódź

Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

ciemnowłosa :) 2017-02-18 12:43:40
Darku,czy Ty nie masz jaj?! Dlczego tego nie zgłosisz do adm. "go work"?! Jakim prawem tolerujesz,żeby takie wytwory ludzkiej złośliwości, ograniczenia i ciemnoty były tutaj pisane?! A tak w ogóle to gdzie są pracownicy tego portalu,że nie reagują i nie filtrują opinii?! Swoją drogą,to niestety,ale trochę masz "za swoje",bo takie są konsekwencje spoufalania sie z kretynkami i patologią... która teraz w perfidny sposób nadużywa anonimowości w internecie. A dla Szanownej Patologii i Kretynek to mam do przekazania tyle,żeby zamiast wypisywać,jak to bardzo je skrzywdził i oszukał,i nie odbiera telefonu itd... to,żeby faktycznie w tej całej swojej bezmyślności i nieprzewidywalności cieszyły się,że trafiły tylko i aż na Darka,a nie na jakiegoś prawdziwego zboczenca,psychpatę czy "Tulipana"... Pamiętajcie o tym,gdy po raz kolejny umówicie się z kimś obcym z internetu i jeszcze od razu pojedziecie do niego do domu (doskonale wiedząc na co),bo wtedy może się to okazać naprawdę jakiś "Kuba Rozprówacz"....
2
i jeszcze jedno 2017-02-18 13:34:51
Ten schemat,który powstawał w głowie tych Pań z fb a propos jego osoby to przede wszystkim był obrażliwy,ale dla Darka,bo on był po prostu fałszywie skromny,twierdząc,ze nie ma szczęścia i zle trafia,a Wyscie widocznie to łykały. Panie nie osmieszajcie się ,facet owszem - może być w czyimś typie lub nie,ale ogólnie Dariusz - kawaler przystojny,zadbany,elegancki i szarmancki, komunikatywny, adwokat z doktoratem,ustabilizowany materialnie i ktoś taki Waszym zdaniem nie miałby w kim wybierać i szukał "miłości" i "żony" na fb - paranoja... Jest jakis procent mężczyzn,z pewnym bagażem doświadczeń życiowych,którzy już wybierają życie singla i świadomie "uciekają" przed miłością i swiadomie nie chcą dawać sobie juz kolejnych szans na zaangażowanie uczuciowe,skupiając się jedynie na tym,by co jakiś czas rozładować swoje samcze instynkty - stąd też panowie Ci sa niewybredni i jedynym ich wyznacznikiem co do pań jest to,by po prostu "była kobietą" i fizycznie jako tako w miarę wyglądała,a raczej nie chcą się do danej,konkretnej kobiety przyzwyczajać,tęsknić czy ją wspominać,więc starają się,by była to za każdym razem inna pani. Dariusz ogólnie jest gentlemanem i podrywa kobiety i tak w bardzo kulturalny i poetycki wręcz sposób,potrafi zaprosić do drogiej restauracji itp. Wolały byście np.spotkać jakiegoś faceta w remizie i żeby Was wprost zapytał np."ruchasz się ,czy trzeba z tobą chodzić?",albo od razu zaproponował: "chodżmy za stodołe"....???...
3
ANTY 2017-02-20 16:32:27
Idealnie :)
2
ANTY 2017-02-20 16:49:42
Kochana, jeśli tak mogę by Cie nie zranić. Uczyń coś dobrego dla innych, dla tych Kobiet które niestety poczują to samo co Ty czułaś kiedy cię porzucał, kiedy Cię zostawiał, kiedy Cie lekceważył. Trudno Ty już to przeżyłaś, jesteś, i czuwasz by się to w Twoim życiu nie powtórzyło. A co by było gdybyś się załamała psychicznie, czy też w depresji odebrała sobie życie ? A może niestety ktoś już to uczynił. My sobie tu piszemy i ubolewamy bądź się śmiejemy. A może kogoś już wśród Nas brak, może ktoś uwięziony w szpitalu psychiatrycznym, nie daj Boże , ktoś byłby uwięziony w pokoju, etc., przez Naszego bohatera Dariusza Matuszczyka. Osobiście słyszałem z jego ust jego Chore marzenia niczym z najbardziej przerażających filmów. Kto wie kiedy Dariuszowi Matuszczykowi całkowicie stanie się coś w głowie, teraz to jeszcze zabawa, a gdy pójdzie na całość i będzie chciał odtworzyć np. film pod tytułem Piła :( Wtedy żaden z Nas nie chciał by być blisko Niego.
Zatem jeśli możesz spisz to wszystko co doświadczyłaś, spotkaj się z innymi pokrzywdzonymi Kobietami, wieloma klientami bo tak naprawdę to tu jest masa pokrzywdzonych i oszukanych Klientów, nie tylko Kobiet. Napiszcie to wszystko i powiadomcie NRA Naczelna Rada Adwokacka w Warszawie Świętojerska 16, 00-001 Warszawa. Proszę złóżcie zawiadomienie do Prokuratury.
Osobno każdy z Nas będzie tylko pozostawiał tu po sobie tylko wpisy. Natomiast razem możemy Raz na zawsze zakończyć karierę Dariusza Matuszczyka jako adwokata, prawnika itd., oraz jako oszusta Kobiet czy pedofila, bo znam przypadki że i z nastolatkami też bywał.
Pamiętajcie, Razem możemy Wszystko. Może załóżmy stowarzyszenie, nie wiem, ale w końcu zróbmy coś. Te wpisy tu są już od 2012 roku !!!, to już 5 lat Oszukiwania i nic, a my Oszukani klienci ? a my oszukane Kobiety ?
Poniżej adresy email do osób/kancelarii które mają dużo dowodów przeciw Dariuszowi, którzy zostali wyjątkowo oszukani, proszę się z nimi skontaktować:<
6
ANTY 2017-02-20 16:52:17
Wspomniane adresy email:

1. longinszwach@gmail.com
2. mann@autograf.pl
3. biuro.giorgio@gmail.com
4. dd-lex@wp.pl

Pozdrawiam,
3
ANTY 2017-02-20 16:58:46
Ciemnowłosa i jeszcze jedno, przeczytaj sobie komentarz osoby ANTY, i wszystkie inne i proszę nie broń Dariusza. Co do Administratora, prokuratura nadzoruje wpisy i administrator nie ma wpływu na to co jest wpisywane. W zasadzie dla prokuratury jest to idealne rozwiązanie ponieważ mają mnóstwo dowodów, ponadto po adresach IP znajdują pokrzywdzone osoby bo same nie mają na to odwagi. Natomiast osobiście nawołuję by każdy pokrzywdzony pisał listy do Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie i prokuratury w Warszawie i w Łodzi.

Pozdrawiam,
3
hi hi ha ha 2017-02-20 17:37:57
a tyłek chociaż powycierał?
ponad to 2017-02-21 18:16:43
Ponad to Dariusz jest tak bardzo wyczulony i przewrażliwiony na swoim punkcie: czy ktoś go przypadkiem nie podpuszcza,nie robi sobie żartów,że przypuszczam iż gdyby prowokowało go "dziecko" ,to od razu zaczął by wietrzyć w tym jakiś podstęp i wręcz sam prędzej zgłosił by to organom ścigania.
3
klient 2017-02-21 19:20:27
Wydaje mi się, a nawet na 100% że Ciemnowłosa, I jeszcze jedno, Ponadto to - to we własnej osobie nasz szanowny mecenas Dariusz Matuszczyk !, Brawo !!!
ciemnowłosa ;) 2017-02-21 22:41:32
Słuchaj Facet,myślę,że raczej byś się zdziwił i raczej wolał byś nie mieć do czynienia z ciemnowłosą,bo nawet szanowny nasz mecenas nie mógł sobie z nią poradzić ;) ha ha ha - my wiemy z Darkiem o co chodzi ;)
3
psycholog kryminalny 2017-02-23 18:36:03
Osoba o przeciętnej inteligencji jak najbardziej - jest w stanie zweryfikować motywację pana Dariusza,więc "ofiarami ' takich panów stają się zazwyczaj kobiety albo szczególnie naiwne i słabo rozgarnięte,albo interesowne,które podświadomie lub świadomie liczą na jakieś korzyści np.materialne z tej znajomości,albo wyjątkowo zdesperowane,a także w dołku psychicznym,depresji itp.,czyli osoby niezdolne w danym momencie do racjonalnego i właściwego rozeznania sytuacji.Natomiast w żadnym wypadku nie wynika to z "wygody bycia tą jedyną".Takie formy uwodzenia i świadomego oszukiwania jak największej liczby kobiet celem rozkochania w ich sobie wynikają u mężczyzn z chęci bycia w "tym jedynym",ale tych mężczyzn w odczuciu tych kobiet, dla własnej satysfakcji i poczucia się przez to kimś lepszym przed samym sobą.Jest to forma dowartościowywania się i leczenia kompleksów,próba zrekompensowania sobie np. niskiego poczucia swojej męskiej atrakcyjności przed samym sobą,braku powodzenia wśród płci przeciwnej lub zawodów miłosnych z przeszłości bądż też lęku z powodu nieustannej rywalizacji wśród mężczyzn i z tym związanej potrzeby udowadniania sobie swojego pseudo-bohaterstwa.
Mamy Cię. 2017-02-25 15:12:38
Mamy Cię.
anomin 2017-02-25 21:22:56
a do mnie tez pisal i mi sie oswiadczał debil,a jak go olałam to mi zaczał robic kolo dupy,bo ja se z niegio jaja robilam z innego konta bom on mi sie nie podobal,a on gadal,ze jest adwokak i ze mnie do Paryza zabierze i ze wezmiemy slub,on opisac nie umnie i litery gubi analfabeta
OLE DAREK!!! 2017-02-27 13:06:12
Proszę już tak nie najeżdżać na życie prywatne naszego kochanego Dareczka - Wy sie Państwo jeszcze kiedyś przekonacie,ze on zostanie prezydentem. OLE DAREK!!!
obserwator 2017-02-27 17:02:11
Myslę,ze wnioski psychologa są w tym przypadku jak najbardziej trafne - ja znałem niegdyś pana mecenasa i miałem okazję go szczególowo obserwować,gdy odwiedzał pewne lokale o dwuznacznym charakterze,gdzie rozkoszował się towarzystwem kobiet,będących motłochem,z którymi dopuszczał się również wiadomo jakich czynów,zazwyczaj awanturując sie pózniej co do płatności i pewnie do dziś nie wyjawiłbym szczegółów jego zachowania gdyby nie to,że mi się ogolnie naraził. Skądinąd wiem,ze miał w swoim życiu reprezentacyjne,kochające partnerki,które naprawdę wydawały się być bardzo dobrymi partiami,kobiety z klasą.Więc jak widać pan mecenas lubi łatać kompleksy,czując się jak ryba w wodzie wśród kobiet z którymi dzieli go spora przepaść poziomów,bo logiczne,że wtedy on czuję się kimś wyższym,doskonalszym i lepszym.Dziewczyny,rzućcie na luz i nie rozpaczajcie,bo naprawde nie ma za kim .
4
trelemorele 2017-03-05 23:53:06
Popatrzcie ,nasz ulubiony mecenas chyba się przestraszył tych wpisów - i słusznie,bo i tak jest już namierzony przez policję i zmienił status na FB jako : w związku....tylko ciekawe z kim ,chyba z "Renią Grabowską"...ha ha ha ..."najlepsza baba,to własna graba"...ha.ha.ha...
Darek 2017-03-09 12:37:51
Taki już jest Darek !!!
2
fanka Darka :) 2017-03-10 17:54:30
Wszystkie Darki to fajne chłopaki :)
he he he 2017-03-10 22:46:21
Głowa siwieje - dupa szaleje
2
a co 2017-03-29 00:03:51
A co,i ja pozwolę sobie dodać opinię o Dariuszu,jako kochanku,skoro i tak takie tutaj padaja, i uważam,że jest w pełni cudowny i bardzo namiętny,zarówno dominujący,jak i opiekuńczy,a problem i te powyższe żale wściekłych pań wynikają po prostu z tego,że Darek jest "ulotny jak wiatr",pojawia sie jak "balsam na zranioną duszę" dogadza kobiecie i znika,a kobiety tęsknią,ale mimo to nie mają moralnego prawa wyżywać sie na tym forum podwazajac jego atrakcyjność i nadinterpretując jego perfidność.Pozdrawiam.
1
a g 2017-03-29 12:34:25
Darus nam gwiazdorzy?
D.M. 2017-04-11 12:56:54
Zaraz Was wszystkich pozamykam w zakładzie karnym,za to co o mnie wypisujecie! Zabraniam Wam i bedę składał kolejne zawiadomienia do prokuratury! Ja jestem the best i raz na zawsze sobie to zapamietajcie!
Oszukani Klienci 2017-04-11 21:55:57
Panie Dariuszu bardzo prosimy o składanie zawiadomień. Natomiast pragniemy poinformować że w ten sposób Nam pan sprzyja. W ten sposób nie jeden z Nas zostanie wręcz zmuszony przed organami ścigania wyznać oficjalnie, podpisując się pod tym Imieniem i Nazwiskiem, całą prawdę na pana temat. Nie dotyczy to tylko spraw seksualnych, natomiast dotyczy to licznych wyłudzeń których się pan dopuścił względem Swoich klientów.

Oszukani Klienci.
2
zainteresowana 2017-04-11 23:37:19
Przepraszam,ale piszę sobie z panem Dariuszem od kilku tygodni na fb i on naprawdę wydaje się być we mnie zaangażowany.W sumie to nie spotkalismy sie jeszcze,że Dariusz mi sie podoba i jestem zainteresowana perspektywą ewentualnego związku z nim.Może po prostu on jeszcze nie natrafił na tą jedyną,która jest mu pisana i prawdopodobnie jestem nią właśnie ja,a Wy Państwo co o tym myslicie?
he he 2017-04-13 22:46:27
he he następna głupia
Zostaw swoją opinię o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka