Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

Łódź

Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

Flak 2016-04-28 18:29:48
No właśnie, Drogie panie czy tam jeszcze coś wstaje ?, i co Wy naprawdę widzicie ?
1
wtajemniczona 2016-04-30 01:01:43
Rozpatrując Dariusza jako mężczyznę,to na początku faktycznie potrafi zrobić bardzo dobre wrażenie i wzbudzić zaufanie - chociażby tym,że jest grzeczny,wyciszony,wydaje się być wysokiej kultury osobistej,szanować swojego rozmówcę,ma bardzo harmonijne gesty i miłą,ciepłą barwę głosu. Wizualność jest kwestią gustu - mnie się akurat spodobał i go autentycznie polubiłam,kilka razy się z nim spotkalam to miewał różne humory - być może jest to wpisane w jego indywidualizm.Jestem ponad dekadę od niego mlodsza i troszkę dziwię się tym paniom w jego wieku,które czują się przez pana M. wykorzystane i oszukane. Mnie akurat żadnych ślubów,ani innych "gruszek na wierzbie" nie obiecywał,nie wyznawał mi miłości,nie pamiętam też,żeby specjalnie komlementował moją postać.Miałam z nim ostre spięcie gdy próbowal moim kosztem "zabłysnąć" przed inną kobietą - to wtedy nie dalam sobie "w kaszę dmuchać".Poza tym był ogólnie fajny i imponujący swoją mądrością, również taką życiową,można sie było z nim i pośmiać i na każdy temat porozmawiać.A co do kwestii intymnych,to jeśli kobieta zauważa,ze facet ma butne i przedmiotowe nastawienie do "tych spraw" to przecież ma prawo w dowolnym momencie się wycofać i zaprzestać np.na calowaniu,bo przepraszam bardzo,ale nie jesteśmy zwierzętami,tylko ludzmi i czasem wbrew temu,co dyktują hormony powinniśmy się oprzeć i postąpić zgodnie se swoim poczuciem godności osobistej,a Dariusz na 100 % nie posunął by się do np. gwałtu,ani do innego czynu seksualnego wbrew woli kobiety!
Znajoma 2 2016-04-30 17:08:59
To mało wiesz o Dariuszu ( raczej nędznym oszuscinie ), choć że stylu wnioskuję ,że sam pisze o sobie.
1
Dariusz 2016-04-30 18:07:16
No , Proszę, Proszę, pan Dariusz w końcu u Nas zawitał, a już martwiliśmy się że Nas unika. To dobrze, że pan powrócił bo, już "Jest wiosna, powoli zaczyna grać muzyka, idzie lato, i pewno znowu będą lody jak z przed roku na Kościelnej 11, gdy tłumy zawitają na Fontannach ! .Powoli zaczyna powracać Band Matuszczyka, może zaśpiewamy razem Disco Polo ?
wtajemniczona 2016-04-30 18:39:49
Możliwe,bo nie znam go dobrze,może po prostu miałam więcej szczęścia,albo to on akurat do mnie nie czuł zbytniej chemi.Jeśli Cię skrzywdził,to masz prawo do riposty - skoro tak dobrze znasz Darka,to na pewno wiesz,jakie są jego czułe punkty.Jednak w kwestiach damsko - męskich,skoro udawało mu się często odnosić upragnione efekty,to raczej nie można go nazywać "nędznym oszuściną",a prędzej doskonałym aktorem o nieprzeciętnej inteligencji świetnie opanowanej sztuce manipulacji.Do mnie kilka razy dochodziły informacje,ze kogoś rzekomo molestował,co okazalo się potem nieprawdą,bo prawda jest taka,że facet ewidentnie ma w sobie "to coś" i działa na kobiety ,choć one nie rzadko mają świadomość jego wad.A z tego jak on postępuje i w jaki sposób wykorzystuje swoją przewagę mentalną to już Bóg go rozliczy.
Klientka 2016-05-02 10:19:23
Tak, to jest Matuszczyk. Słownictwo które używa świadczy wyłącznie o Matuszczyku. Tak to prawda, jest świetnym aktorem, inteligentną osobą, to również fakt i doskonałym manipulantem, to przede wszystkim. Tylko, że o tym dobrze raczej każdy wie. Niestety w świetle spraw do których angażujemy prawników, zależy Nam na tym żeby tacy byli. Z prostego powodu, Policja czy Prokuratura muszą zrealizować statystyki. Nie zależy im na domniemaniu prawdy. Zależy im na złożeniu aktu oskarżenia. Jeszcze w Sądzie można liczyć na rzetelnie prowadzoną sprawę. Zatem mam nadzieję że każdy klient wiedział o tym jaki jest Matuszczyk. Natomiast zapomniał pan, panie Matuszczyku napisać, że ów wspomniane talenty zostały u pana "zabrudzone" poprzez Własną Pychę, Chciwość, Lenistwo, Lekceważenie, Lekkomyślność, i wiele innych Najgorszych tego typu Cech, Wad, Grzechów. Niestety, Talenty które pan otrzymał od wspomnianego przez pana Boga, całkowicie pan zmarnował i m.in. za to jak również przede wszystkim za Całe Własne Życie, które jest Jednym Wielkim Nędznym Oszustwem zostanie pan potępiony i skazany na Wieczność w Piekle. Panie Matuszczyku, ma pan jeszcze szansę, póki pan jeszcze żyje żeby się nawrócić. Uczynił pan Bardzo Wiele Złego swoim wszystkim, prawdopodobnie bez wyjątku Klientom. Niestety każdy z Nas ma coś na sumieniu, ale staramy się zmienić. Sprawy trudne które otrzymujemy od Boga umacniają Nas w jego wieże, zaufaniu i miłości. Sprawy te Nas zmieniają. A pan, panie Matuszczyku, czy zamierza pan coś uczynić ze swoim życiem. Czy nadal chce pan czytać te liczne, stawiające pana w Nędznym świetle wpisy ? Jest okres Wielkanocy ! Może znalazłby pan trochę Odwagi i przeprosił Swoich wszystkich klientów za to co pan uczynił względem nich. Może na początek Nawet tutaj ? Może poprzez mail, sms. Może później wprost w oczy. Może pomógłby pan tym których pan tak skrzywdził i uporządkował ich sprawy, które pan kiedyś Lekkomyślnie popsuł - za darmo oczywiście, notabene tak pan piękni
Magda Kor. 2016-05-02 17:38:54
Nie proszę Pani - to akurat tym razem nie był Matuszczyk - on to znając jego chaotyczne pismo na płaszczyznie elektronicznej,to narobił by pewnie błędów stylistycznych,albo literowych,zaś w treści wyidealizował by totalnie swoją postać.Ale piękne kazanie Pani wygłosiła,jeśli tylko jest zbieżne z prawdą,bo ja nigdy nie byłam jego klientką,a po prostu znajomą. Pozdrawiam.
Karramba! 2016-05-03 17:39:22
Ludzie,a nie wydaje wam się,że on jest podobny jak dwie krople wody do tego tajemniczego Don Pedro z Baltazara Gąbki :) Szpieg z krainy deszczowców Karramba!
1
i co 2016-05-06 14:07:04
i co poza tym... ????
klientka 2016-05-22 18:33:00
to bardzo dobry prawnik i czarujący mężczyzna
wielbicielka 2016-05-22 23:03:11
To prawda,czarujący,a także bardzo elegancki i taki zmyslowy w swoim sposobie bycia,mowy,gestykulacji itp. Dariusz jest męzczyzną o bardzo wysokim poziomie uroku osobistego.
1
majowy lansik i romansik 2016-05-23 09:16:47
I to, panie Mat, ze należy panu tylko współczuć. Nie dość, że emocjonalnie jest pan na etapie sześcioklasisty, to jeszcze fizycznie, po tych wszystkich wylewach i wypadkach jest pan może w 50% (przesadzone!) mężczyzną. Wiec jeśli któraś Pani chciałaby mieć w domu fajnego, interesującego i aktywnego faceta z klasa i fantazją, z którym ciekawe rzeczy można robić na co dzień i w sypialni, to drogie Panie nie ten adres. Ledwie chodzi (a i to nie zawsze pewne), aktywność zerowa, polotu i spontaniczności za grosz, mądrala nieprzeciętny we wszystkich tematach (ale tylko teoretyk, a praktykę to tylko z tv), gaduła (najlepiej o niczym, aby omijać poważne tematy), erotoman-gawędziarz przeświadczony o swoim uroku osobistym i nieprzeciętnych umiejętnościach (sic!), materialista, cynik, oszust i kłamca i do tego zasłaniający się swoim rzekomym indywidualizmem i jakimiś wartościami moralnymi, którymi ponoć hołduje. Bzdura drogie Panie! Nudziarz, maruda, narcyz (a to się leczy) oraz bajkopisarz, który nie szanuje ani swoich klientów, ani kobiet, które nawiasem mówiąc traktuje wyłącznie użytkowo i przedmiotowo. Szczerze to nie wiem co jest w nim takiego ciekawego?
Wygląd i aparycja jest oczywiście kwestia gustu – na moje oko pokraka nie facet; w sypialni – oj nudy, nudy i jeszcze raz nudy na maxa, misjonarsko, 5 min i po zabawie i do tego rzadko ‘tryka’; zachowanie – niemiły i raczej niegrzeczny, choć jeśli czegoś potrzebuje, to potrafi; uzależniony od miłości wirtualnej – fb aż furczy od nowych panienek, młode, stare, koleżanki ze studiów, szkoły, palestry, uczennice!!!!!, klientki i przygodne dziewczynki na jeden raz. I tu warto wspomnieć, na wypadek, gdyby któraś Pani chciała się poczuć w danym momencie wyjątkowo – takich jak Pani ‘nadzwyczajnych’ i ‘wonderful woman’ jest kilka w jednym czasie, wiec proszę nie liczyć na rzeczywiste specjalne traktowanie – I to, panie Mat, ze należy panu tylko współczuć. Nie dość, że emocjonalnie jest pan na etapie sześcioklasisty, to jesz
7
sprzyjająca 2016-05-23 13:00:29
To by sie wszystko zgadzało,a jego pozorny narcyzm moze być tak naprawde efektem niezadowolenia z siebie i w pełni zdawania sobie sprawy ze swoich niedoskonałości,dlatego próbuje bazować na sile sugestii i za pomocą iluzji wytwarzać w oczach odbiorcy wyidealizowany obraz siebie.Ewidentnie drażnią go kobiety,ktore okazują sie być wyjątkowo inteligentne,ambitne i pewne siebie - wtedy czuje się rozczarowany.Po prostu wyczówa zagrożenie i brak poklasku dla własnej osoby i takie kobiety często postanawia obrazać: np.choćby były "miss świata" to podważa ich atrakcyjność fizyczną,jak również mądrość.Jego ulubionym targetem w "facebookowym podrywaniu" jest (nie obrażajac nikogo) klasa robotnicza z dalszych lub bliższych prowincji. Np.potrafi wystartować do jakiejś bezrobotniej pani lub ogólnie absolwentki ZSZ i wmawiać jej,iż to właśnie w tej pani(z któreą się nawet jeszcze nie spotkał) widzi miłość swego życia i idealny materiał na żone.Potrafi bluznić,że dostał taki znak od samego Boga,modląc się w kosciele naprzeciw swojej kancelarii ( w rzeczywistości nie jest praktykującym Chrześcijaninem).Wykazuje się przy tym kurtuazją i bezkrytycznym słodzeniem: obiecywaniem cudów,perspektywy "lepszego " życia u swego boku,a takze ślubu. Oczywiście myślącą kobietę by to obrażało,ale idiotek,które "nabierają wiatru w żagle" też na. fb nie brakuje.I takie wlaśnie idotki stwarzają Dariuszowi pole do popisu i dowartościowywania się,wtedy on odczówa podziw,poklask( za samo to,ze jest adwokatem,niewazne jakim)czuje się Panem świata,Guru,ważnym i powazanym i w ogóle nie wiadomo kim w ich oczach. I tak sie to kręci - Dariusz ma satysfakcję podczas,gdy dana idiotka czuje się dumna i zaszczycona,iż niejaki "Pan Mecenas ze Stolycy" to właśnie w niej się "zakochal" i właśnie jej "oświadczał".... Żałosny facet. Żałosny i zakompleksiony,skoro ma potrzebę w ten sposób sobie coś udowadniać,lub zacierać własne defekty.
3
dawny zanajomy 2016-05-24 15:26:48
A co Wy sie temu tak dziwicie? Skoro facet z góry zakłada przedmiotowe potraktowanie dziewczyny,to chyba logiczne,ze będzie stratował tam gdzie najłatwiej i tam,gdzie to obraz jego osoby moze być najbardziej wyidealizowany.Drugi aspekt to taki,że za przeproszeniem prostą i słabiej rozgarniętą dziewczynę łatwiej spławić po ewentualnym skorzystaniu z jej wdzięków,zastraszyć gdy będzie sie domagała wypełnienia obietnic,wykorzystując swoja pozycję zawodową i przewagę w stosunku do tej panienki.Faceci też mają swój rozum i błyskawicznie weryfikują,czy gra jest warta świeczki.Facet,ktory ma nieczyste intencje i za wszelką cenę chce uniknąć zakochania będzie się bal wpływowych kobiet sukcesu na równym,albo i wyższym sobie poziomie,bo taką kobietę gdyby tylko spróbował potraktować użytkowo to mogła by się ona tak wku....,ze poruszyła by niebo i ziemię,żeby temu facetowi zaszkodzić.
1
zakochana z wzajemnościa 2016-05-25 21:19:26
te wszystkie babsztyle,które tak wypisuja na Darusia to są po prostu złe i zazdrosne,że on ich nie chciał i zakochał się we mnie! Już planujemy ślub i miesiąc miodowy w Paryżu, ponad to Darek szykuje dla mnie jeszcze inne niespodzianki bo to ja jestem jego Skarbem,Aniołkiem i w ogóle jego Muzą.Współczuję Wam drogie Panie,że miałyscie pecha,bo miłość nie zawsze bywa wzajemna,ale Dareczek i ja w końcu po wielu pomyłkach trafiliśmy na siebie i nie zazdroście nam,proszę.
Z pozdrowieniami -
przyszła Pani Mecenasowa - Matuszczykowa.
6
Klientka/Kochanka 2016-05-28 17:21:07
Ogarnij się Kobieto ! Póki jeszcze masz czas, wolę bezdomnego z ulicy niż twojego nowego męża. I nie ma się co szczycić byciem panią mecenasową itd., bo to wstyd. Jeśli nie posłuchasz to doświadczysz i przystąpisz z czasem do nas złotko.
3
Mecenasowa 2016-07-25 17:07:15
Ach,Daruś jest cudowny,żyjemy sobie pełnią szczęścia,ciesząc się sobą,a reszta może nam tylko pozazdrościć .To najwspanialszy adwokat na calej kuli ziemskiej,a do tego wspaniały mąż :)
2
Odważna 2016-08-15 17:02:10
Wiem kim jesteś i schlebiasz mu publicznie,żeby dokopać,albo wywołać zazdrość u faceta z którym Ci nie wyszło,nawet w jednej z pochlebnych opinii podpisalaś się swoimi prawdziwymi danymi.Nie sądzę,by ktokolwiek uwierzył we wiarygodność Twich opinii ! Wiemy,że tak naprawdę też nie lubisz naszego "ulubionego mecenasa" i nie jest on w Twoim typie również jako facet.Po prostu masz interes i tyle i przestań mącić ludziom w głowach i robić anioła z tego chodzącego wredoty.Z resztą widocznie jesteście siebie warci z Darusiem i na pewno stworzyli byście udany duet - zaproś go do teledysku,albo zrób piosenkę tym razem na jego cześć !!!!
1
zainteresowana 2016-10-03 20:48:01
A w jakich on się w ogóle sprawach specjalizuje zawodowo? w rozwodach jaki jest?
była klientka, kochanka 2016-10-15 01:32:14
Totalna degrengolada, Darek, co się z Tobą porobiło? Mineta minetę pogania, syf.. czytasz i oczom nie wierzysz.. Panie - przebadajcie się... I poszukajcie dobrego prawnika..
1
Były dobry klient. 2016-10-18 10:57:35
Szkoda Tu cokolwiek zostawiać, wszystko w zasadzie jest prawdą, jeden ból, ale i smutek nad tym człowiekiem, że tak kończy swoje życie. Chociaż zawsze ma jeszcze szansę wszystko naprawić, był naprawdę mądry, jeśli jest nadal, mógłby wszystkich przeprosić, oddać co zagarnął i naprawić co popsuł.

Były dobry klient.
2
Madzia 2016-10-19 19:14:00
hm...a mi to minety nie chciał wykonać...niestety....
Dociekliwy 2017-01-12 09:43:44
Czy ktoś wie dlaczego nasz szanowny mecenas jest zawieszony? Czy sam się zawiesił czasowo ,czy w końcu wzięli się za niego ?
1
Klient 2017-01-12 16:22:36
No tak, mógłby ...
Niezadowolony 2017-01-12 16:28:28
Prawdopodobnie go zawiesili, bo nie jednemu zaszedł za skórę. natomiast wiem że pewna kancelaria prawna wzięła się za niego bo mnie o niego pytali. Natomiast znając przebiegłość pana Dariusza, możliwe jest że samemu się zwiesił bo wiedział że i tak to uczyni Rada Adwokacka, więc zawsze lepiej to wygląda gdy samemu to się uczyni, że niby pana Dariusz poszedł na długi urlop w związku z chorobą. Natomiast idąc jeszcze dalej to samo zawieszenie może mu też pomóc w obliczu tak dużej ilości poszkodowanych klientów, gdy przed Sądem będzie prosił o łagodny wyrok uzasadniając że sam się zawiesił ponieważ dojrzał do tego że nie prowadził swoich usług prawidłowo, unikając słowa "Oszukiwałem". Tak więc trzeba by konkretnie zobaczyć pismo na podstawie którego jest zawieszony.

Jeśli ktoś ma dostęp bardzo proszę w imieniu Wszystkich dotychczas poszkodowanych o udostępnienie go.

Pozdrawiam,
1
Zostaw swoją opinię o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka - Łódź
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka