Krzysztoforska Grażyna Kancelaria Adwokacka

Poznań

Opinie o Krzysztoforska Grażyna Kancelaria Adwokacka

Poznaniak 2014-06-24 12:30:33
Brak profesjonalizmu. Przekracza etykę zawodu. Wypisuje bzdury w pozwach i się podpisuje pod nimi.Jej ulubiony portal to nasza klasa. Ogólnie nie polecam . Taki prawnik to tylko kasjer a klient jest tylko przedmiotem który płaci . Ogólnie żenada
Sowa 2015-04-29 12:58:16
Przestrzegam wszystkich przed nieuczciwością z tą Panią.
Oszustka, manipulantka i intrygantka.
Wywołuje dodatkowy stres na sali, potrafi zrazić i źle nastawić cały skład sędziowski czego efektem jest później przegrana sprawa. Dużo obiecuje i to wszystko jest bez pokrycia.
Szkoda czasu i pieniędzy na kontakt z tą osobą!!!!!!!!!!!!!
1
Budowlaniec 2016-04-13 17:20:04
Najlepsze słowo dla opisania osoby Pani Krzysztoforskiej to ,,Mistrzyni''.
Kobieta z charakterem i charyzmą. Konkretna i rzeczowa. Dobry stosunek ceny do jakości usług. Warunek dobrej współpracy to słuchać i nie dyskutować. Bezkonkurencyjna i najlepsza.
1
lilka 2016-11-25 11:37:52
Przegrała mi wszystkie sprawy, beznadziejna, chamska na sali sądowej i wobec swojego klienta, zraża swoim zachowaniem Sędziów, nie informuje o składanych pismach nawet klienta, połowy materiałów wogóle nie złożyła w Sądzie co skutkowało przegraną. Dużo gada, podsyca do walki a nic za tym nie idzie. Stanowczo odradzam.
Zostaw swoją opinię o Krzysztoforska Grażyna Kancelaria Adwokacka - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzysztoforska Grażyna Kancelaria Adwokacka