Jedlińska-Goławska Anna Kancelaria Adwokacka

Lublin

Opinie o Jedlińska-Goławska Anna Kancelaria Adwokacka

KAROL 2014-02-26 22:43:35
bardzo dobry adwokat od spraw cywilnych i rozwodów ,polecam
wdzięczny klient
aa1 2014-02-27 15:49:20
Tylko że to forum dotyczy pracy w Kancelarii a nie polecanek. Czyżby mmało klientów?
Ludmiła 2016-02-22 12:24:03
Nie polecam!! Pani mecenas brakuje argumentow i zaczyna histeryzować jak typowa kobieta!Obiecuje wiele, a wychodzi..wiadomo. Bardzo drogo, wiele obietnic, efekt końcowy - bardzo marny. Cóż, prawda zawsze wygrywa. Prawie zawsze.
Magdalena 2016-05-18 18:16:48
Bardzo dobry i solidny adwokat. Pani necenas prowadziła moje sprawy karne, dzięki niej wygrałam 3 sprawy, czego sama bym nigdy nie osiagnela, nie potrafilabym przedstawic sadowi dowodow, poza tym nie znam sie na prawie, a mecenas (usunięte przez administratora) wszystkim sie zajela. Powierzylam pani mecenas tez sprawe rozwodowa i podzial majatku, z czego jestem niezmiernie zadowolona. Mam bardzo wysokie alimenty na dwojke dzieci oraz podzial majatku sprawiedliwy, moj maz nie zdolal mnie oszukac. Nie wiem co bym zrobila bez mecenas (usunięte przez administratora) Nie dosc, ze to swietny i jedyny taki adwokat, to rowniez czlowiek o wielkim sercu i uczciwosci. Dziekuje !
Zostaw swoją opinię o Jedlińska-Goławska Anna Kancelaria Adwokacka - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jedlińska-Goławska Anna Kancelaria Adwokacka