Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza

Wrocław

Opinie o Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza

iwa 2015-09-14 06:59:52
Stałe i jasno okeslone wymagania pełny pozytyw :-) ciekawy system motywacyjny
11
bolo 2016-01-23 13:24:54
łysy wyładowuje się na aplikantach i pracownikach. Wulgaryzmy z ust pana doktora n.pr. są na porządku dziennym. Jakoś sie mu nie dziwię, ma kilka spraw dyscyplinarnych, kientela się mocno skurczyła. Przyszłym i jeszcze obecnym pracowniokom pozostaje mieć albo twarde serce, albo twardą d...Nie polecam.
98
bc 2016-01-29 13:51:37
potwierdzam opinię bolo. Wiem, bo pracowałem w tej kancelarii. Nawet umieszczenie informacji w CV o tym, że pracowało się u Derejczyka nie pomaga w znalezieniu pracy, tylko szkodzi.Dlatego usunąłem tę info z CV.Na mieście facet ma złą prasę. Mała poprawka."ŁYSY" nie jest dr nauk prawnych!!, tylko doktorem SOCJOLOGII.Na doktora n.pr. gość okazał się za cienki, oczywiście za cienki mentalnie, a nie "w pasie", bo tu mu nic nie brakuje :)
92
biwa 2016-02-18 23:04:53
no cóż, nie sposób nie zgodzić się z "bolo".Doświadczam tego na co dzień. Niestety...
88
gruby 2016-03-09 00:18:34
dziwne negatywy ... Firma ma uznaną pozycję w swoim segmencie usług a Ludzie rozumiejący misję mają swoje miejsce ...
13
bolo 2016-03-10 09:05:24
dziwne jest to, że "gruby" vel "łysy" vel M.Derejczyk musi zachwalać swoją "firmę" na tej stronie i jest wielce zdziwiony negatywami, które stwierdzają niestety przykrą prawdę. Twoja "misja" doktorku socjologii MD skończyła się przed sądem dyscyplinarnym KIRP...to tyle w przedmiocie "uznanej pozycji"...
88
kacha 2016-03-21 08:05:20
potwierdzam, ten łysy i gruby to Maciuś Derejczyk, mialam wątpliwą przyjemność korzystac z jego usług. obiecywał złote góry, wygraną, załatwienie sprawy w ciągu 2 miesięcy. W praktyce, wziął pieniądze, przez cały czas trwania sprawy kontakt miałam zamiast z nim to z sekretarką, na sprawę przysłał aplikanta, który nie znał sprawy. Sprawa oczywiście przegrana. Nie dosc ze zaplacilam jemu to musze jeszcze oplacic koszty prawnika drugiej strony. Dzwonie do niego juz czwarty raz trzeci dzień z rzędu zeby dowiedziec sie czegokolwiek i oczywiscie kto odbiera? znowu sekretarka!!!! nawet nie oddzwania. Ze tez nie ma kary na takich pozal sie Boze mecenasow.
71
kwc 2016-04-04 22:33:47
kancelaria Dereczyka obsługiwała nasz zakład.Obsługę wygrał po przetargu. Dopiero po dwóch miesiącach ludzie zorientowali się że jest jakiś prawnik.Obsługa prawna wyglądała tak, że derejczyk przyjeżdżał kiedy chciał, robił to co chciał i wyjeżdżał kiedy chciał. Nikt nigdy nie wiedział kiedy się pojawi na zakładzie. Telefonów nie odbierał. Stąd miał ksywę Yeti, bo wszyscy wiedzieli że jest takowy prawnik ale nikt go nigdy nie widział.Szefostwo pozbyło się gościa po 3 albo 4 miesiącach, zatrudnili nową panią mecenas i wreszcie wiadomo na czym polega obsługa prawna.Facet gburowaty w obyciu, nieprzyjemny, arogancki.
66
Kalina 2016-04-05 23:32:54
Współpracowałam z kancelarią Mecenasa Derejczyka prawie dwa lata i nie wspominam tego czasu źle, wręcz przeciwnie. Jak dla mnie było całkiem ok i nie bardzo rozumiem skąd takie ostre słowa.
5
kwc 2016-04-06 18:39:39
do Kalina:bo punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.proste
57
trepik 2016-04-09 08:19:23
Jeti, dobre :) u nas w jednostce Derejczyk ma ksywę DERVITTO, od tego aktora daniego devito, bo MAŁY, GRUBY, ŁYSY. Widzę że u nas odstawia te same numery co u innych.Jak uda się już z nim umówić to nie przyjeżdża, albo czym prędzej wyjeżdza i sprawy leżą przez tydzień albo więcej. ot taka to OBSŁUGA PRAWNA.miernota.Rozmawiałem z kumplami z innych jednostek z wrocka i tam odstawia ten sam numer.Nic nie robi a kase bierze. cóż, trzeba wiedzieć jak sie ustawić
56
biwa 2016-04-18 19:21:42
Maciuś Derejczyk czyli nasz firmowy grubcio strasznie się przejął tymi wpisami :)) dostał w piątek białej gorączki, już myślałam że mu żyłka pęknie. Jak będziesz Maciuś dalej takie cyrki odstawiać w firmie, zwłaszcza takie jak przez ostatnie 3 tygodnie, to opiszę wszystkie numery które zrobiłes, łącznie z twoimi telefonami po radcach prawnych w sprawie stawiennictwa u sędziów z sądu dyscyplinarnego wtedy gdy miałeś postępowanie dyscyplinarne.Jak na razie to nie ma tu opisanych nawet procenta z tych wszystkich numerów które odstawiałeś w przeszłości a już panikujesz. Rób tak dalej, Maciuś, rób. Zrób mi tę przyjemność i daj mi tylko pretekst :)
28
gruby 2016-04-23 19:46:08
Państwa negatywy są dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Doktorat z socjologii a nie z nauk prawnych broniłem ponieważ prawo znam doskonale i wszechstronnie a socjologii już nie. Zarzut o braku zdolności mentalnych zatem uważam za zupełnie chybiony. Pani Katarzynie S. (kacha) obiecałem załatwienie sprawy nie w ciągu 2 miesięcy tylko w ciągu 6 mcy. Telefonów nie odbierałem, ponieważ w tym czasie był on w serwisie, z powodu awarii. Na sprawę wysłałem aplikanta, zgadza się, ale to tylko dlatego, że byłem wówczas na bardzo ważnym spotkaniu, w którym nie mógł uczestniczyć żaden z moich partnerów. Co do sprawy, cóż czasem się wygrywa czasem się przegrywa. Nie moja wina że mamy takich przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, którzy nie rozumieją ducha prawa, które stosują. Musiała Pani zapłacić stronie przeciwnej, bo takie są przepisy w tej mierze. Proszę zauważyć, że Pani Kalina, z którą współpracowaliśmy prawie 2 lata wyraża się o naszej pracy wyłącznie w superlatywach !! Mało tego, obecnie Pani Kalina może liczyć na rabat z tytułu obsługi prawnej prowadzonej przez moją Firmę. Zupełnie niezasadny jest wpis biwy. Chciałbym zauważyć że jestem z natury bardzo spokojnym człowiekiem, gdyż jakikolwiek stres może negatywnie wpłynąć na stan mojego zdrowia.
6
Kalina 2016-04-24 13:08:59
potwierdzam słowa Pana Mecenasa Derejczyka. Pan Mecenas zaproponował mi 3 tygodnie temu kontynuację współpracy i udzielił rabatu w wysokości 30%, z czego jestem bardzo zadowolna i jednocześnie niezmiernie wdzięczna Panu Mecenasowi.
2
wujcio dobra rada 2016-04-29 18:39:17
Maciek, ty się lepiej już nie odzywaj, bo pleciesz takie farmazony, że ręce opadają
19
bolo 2016-05-08 13:20:36
czyli rabacik dostałaś zaraz po tym, jak dokonałaś pochlebnego wpisu pod adresem grubego :). no po prostu P O R A Ż K A !!
14
HelaKam 2016-05-22 12:05:52
(usunięte przez administratora) może i jest doktorem ale ceni się jak profesor. Tymczasem wiedzę ma na poziomie przedszkolaka. Zamiast powidzieć wprost, że nie zna się na rzeczy, to sączy temat przez pół godziny. Zapłaciłam 200 zł ale nie wiem w sumie za co. Jak poprosiłam go o paragon (musiałam jakoś wytłumaczyć się mężowi z takiego wydatku) to się okazało się kasa fiskalna się "popsuła". Przedstawiłam problem córce sąsiadki, która studiuje prawa. Fakt, musiałam poczekać 2 dni, miałam pełną odpowiedź łącznie z napisanym pismem, pod którym musiałam się tylko podpisać, a wszystko to za butelkę dobrego wina i uśmiech. Najgorzej wydane 200 zł w życiu. Nie polecam tego radcy.
11
zento 2016-06-09 08:08:28
Po przeczytaniu wpisów widzę, że nie jestem jedyny potraktowany z przysłowiowego "buta" przez M.Derejczyka. Najbardziej irytujące jest to, że ten człowiek minął się z powołaniem. Powinien opowiadać dzieciom bajki na dobranoc, i to najlepiej swoim, jeżeli już, bo to idzie mu najlepiej. Zapłaciłem kokosy za przegraną sprawę, z którą teraz nic nie da się zrobić. Sędzina w uzasadnieniu podała wyraźnie, że "pełnomocnik powoda (czyli Derejczyk) nie dostarczył dokumentów w wyznaczonym przez sąd terminie, w związku z powyższym nie mogą być przez uwzględnione". A dokumenty te Derejczyk dostał już podczas pierwszego spotkania !!! i były do kluczowe materiały do sprawy. Tłumaczył się z tego gorzej niż mój trzyletni siostrzeniec. Omijać, omijać i jeszcze raz omijać. Partacz i tyle !!!
7
aa 2016-06-28 07:26:03
Derejczyk ma sprawę kolejną sprawę karną czy dyscyplinarną. Wie ktoś może za co? Chociaż w sumie, po przeczytaniu wpisów można się domyślić. Warto wiedzieć zanim pójdzie się do takeigo radcy na praktyki, bo potem mogą ich w radzie nie uznać.
4
Ela 2016-07-07 17:18:55
witam, czy sa tu jakies osoby, które pracowały u Pana Derejczyka na stanowisku sekretarki? Widzę, że poszukują kandydata na to stanowisko, ale czytając Wasze opinie już nie wiem czy jest sens składać cv, jeśli Pan Maciej jest takim cholerykiem itd. Wypowie się ktoś w tym temacie? Pozdrawiam :)
Jimmbo 2016-07-09 12:46:27
Pan Maciej to spoko typ.
3
ex off 2016-07-17 17:35:01
Nie pracowałem/am w tej kancelarii jako sekretarka ale w nieco innym charakterze (przepraszam z góry, ale z oczywistych względów nie chcę się za bardzo zdradzać w tym zakresie, w tym także co do płci). Opiszę sytuację na przykładzie aplikantki, która rozpoczęła aplikację kiedy tam pracowałem/am. Skromna dziewczyna, ale pracowita, trochę wystraszona, ale bardzo miła. Przez pierwsze dwa tygodnie miało miejsce typowe testowanie odporności psychicznej "nowego pracownika" przez M. Derejczyka. Czyli w przypadku dziewczyny "przynieś, podaj, pozamiataj" na zasadzie, zobaczymy "ile zniesie". Znosiła to naprawdę dzielnie. Po dwóch tygodniach zaczęły się nieprzyjemne komentarze z ust M. Derejczyka, "za plecami" dziewczyny, wypowiadane przy "nas", w tym przy mnie. Z szacunku do tej aplikantki, (teraz już pani mecenas), nie będę ich tu przywoływać. Po ok. dwóch miesiącach Derejczyk traktował już ją jak swego parobka i wtedy nie było już z jego strony żadnych zahamowań. Drobne potknięcie, pomyłka była wyrażana, krzykiem, w wulgaryzmach, których szewc by się nie powstydził, w tym często w obecności innych pracowników. Ona wytrzymała chyba 3 albo 4 miesiące. Sama zrezygnowała. Ja wytrzymałem/am dłużej ale nie miałem/am lekko. Jeszcze dłużej musiałem/am odchorować pracę w tej kancelarii. Co do stanowiska sekretarki...powiem krótko, zanim złożysz dokumenty dowiedz się dlaczego poszukują NOWEJ sekretarki, albo inaczej, dlaczego poprzednia PRZESTAŁA pracować...Zgadza się, M. Derejczyk to straszny choleryk i do tego okropny narcyz, oczekujący od wszystkich kłaniania mu się w pas. Obrzydliwa mieszanka osobowości.
9
vdvd 2016-07-31 10:07:02
zapomniałeś zaśpiewać: "łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu" a podpisać trzeba się było "wazeliniarz", chociaż znając Maćka, to pewnie jego własny wpis :) nieprawda Maciuś?
7
aaa 2016-08-07 18:23:34
do ex off, w pełni podpisuję się pod tą opinią. W pewnym momencie miałem wrażenie że opisujesz mnie i moje własne doświadczenia z pracy u derejczyka. Tyle że ja wytrzymałem tylko 2 miechy i jestem facetem :) Szacun dla dziewczyny. Ten człowiek nie potrafi nawiązywać normalnych relacji z ludźmi, a pracowników traktuje jak śmieci. O klientach też potrafi "odpowiednio" się wyrażać, oczywiście za ich plecami.
3
Jimmbo 2016-10-17 22:33:54
Masz rację, częściowo się myliłem :)
Nie jestem wazeliniarzem - wydaje mi się że ten człowiek prywatnie jest poprawny, natomiast jest zupełnie nieprofesjonalny. Nie nadaje się do prowadzenia jakiejkolwiek działalności. Dziwi mnie, że ludzie chcą u niego pracować, ale to chyba domena osób "po prawie" - łatwo ich wykorzystać.
Wolny rynek zadecyduje, czy padnie czy przetrwa :)
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza