Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka-Jaroń

Toruń

Opinie o Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka-Jaroń

anonim 2011-10-16 08:03:53
ty lech jakiś gej jesteś? no i pracowales tam czy nie? bo wypowiedz spreczna. przecież temat Pracownia Ślubna [usunięte przez moderatora] - Toruń to jakieś dno - jakas wieśniaczka na peryferiach wyszywa cos, tam nie ma praownikow
Loocaa 2011-12-16 12:14:37
Anonim a ty tam pracowales ? Po pierwsze nie jakas wiesniaczka a po drugie dziewczyna lubi to co robi i ma do tego talent. Chcesz się przekonać skorzystaj z jej usług. Indywidualnie umawia się z klientem i pragnie jak najlepiej wykonywać swoją pracę tak by wszyscy byli zadowoleni. I na drugi raz nie obrażaj ludzi bez powodu jak nie znasz nie komentuj i tyle dziękuje :)
1
Loocaa 2011-12-16 12:17:55
Oraz posiada pracowników i to coraz więcej bo jej firma się coraz bardziej rozwija :)
3
zadowolona 2013-01-08 10:40:40
Oj kochani ... wszystkim polecam współprace z Panią [usunięte przez moderatora]. miła i ciepła osoba rzadko teraz kogoś takiego można spotkać. Jest bardzo popularna w Toruniu ludzie wytykają palcami jak przejdzie przez miasto i szepcą " to ta co super suknie szyje i do tego jest super babka" naprawdę pierwszy raz spotykam się z taką opinią ... Szacun dla P. [usunięte przez moderatora] :)
1
kolina 2015-01-15 12:11:35
Kobieta fenomenalna! Chcąca jak najlepiej dla klientki, a nie "w tym pani okropnie, ale kup to zarobię". Na pierwszy rzut oka widać doświadczenie, którym się dzieli. Życzliwa i konkretna. Profesjonalistka w każdym calu.
1
klient 2015-04-18 12:57:09
Pani jest zdolna i miła ale mnie zawiodła. Suknia od niej zepsuła się podczas wesela nie z mojej winy i w dzień swojego wesela płakałam i tylko myślałam żeby się skończyło. Suknia była piękna ale mam wielki żal. W dzień odbioru koronka nie była doszyta i na szybko ja przyszywały a miały tyle czasu żeby to dopilnować. Mogłam oddać sprawę do sądu ale byłam tak zakręcona że dałam sobie spokój. Ogólnie mam mieszane uczucia.Nie mam miłych wspomnień.
rety 2016-05-29 22:25:19
prawdopodobieństwo, że wpisują się tu klientki jest raczej minimalne, rozumiem że małe firmy same sobie wystawiają opinie w necie, jest to normalne i nie dziwi, ale dobrze jest wykazać się jakąś inteligencją przy wpisach, ponieważ opinia:
"Jest bardzo popularna w Toruniu ludzie wytykają palcami jak przejdzie przez miasto i szepcą " to ta co super suknie szyje i do tego jest super babka"

nic nie wnosi i świadczy chyba o jakiś zaburzeniach przecież krawcowa to nie Elvis Presley :) lub inny celebryta.
1
Zostaw swoją opinię o Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka-Jaroń - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka-Jaroń