Ridex-Dekoracja Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Ridex-Dekoracja Sp. z o.o.

swaczka 2013-08-21 23:42:10
Pracowałam tam kilka lat i niestety są to lata stracone! Najpierw Pani Dyrektor, potem Pani Prezes a na końcu młody synuś Wielki Prezes! Jeden mądrzejszy od drugiego - wszyscy się uśmiechamy i na RIDEX za....amy! Obiecanki o pensjach, podwyżkach (tylko zakresu obowiązków ;-( ) a kończy się na... nooo 5 punktów pani J..... ŻAŁOSNA FIRMA! Nie polecam nikomu!
9
tomasz machowina 2016-01-22 18:29:57
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej nigdy czegoś takiego nie przeżyłem wielkie upokorzenie ze strony synusia wielkiego prezesa. prosze was nie przekraczajcie progów tej firmy. jedno wielkie chamstwo ten blondynek nigdy w zyciu do niczego nie doszedł a panoszy sie jak nie wiedomo co masaskra. powiem cos jeszcze 5 minut po rozmowie z nimi wpadłem pod naczepe tira rowerem ze zdenerwowania nigdy tego nie zapomne
7
Project 2016-04-16 00:39:00
Potwierdzam, niestety żałosne zarządzanie, właściwie jego brak. Mamuśka Prezesowa do wszystkiego się wtrąca, synusiowi robi pranie mózgu. Każdy mówi co innego, zdanie zmienuają co 3 minuty. Zarobki słabe, szacunku dla pracownika zero. Ale na zewbątrz, to jesteśmy jedną rodziną, fałszywy uśmiech na ustach i zagarnianie śmieci pod dywan. Koszmar
4
krawiec kraje jak mu staje 2016-11-20 20:33:41
Pracowałam tam kilka lat. Obecnie stwierdzam, że każdy dzień przepracowany dla Pani Kingi, Pani Barbary lub jak ją teraz nazywają to był dzień stracony. Czy przeszła już z etapu masz 5 punktów na lepsze zarobki? Bo ciągle się słyszało, że już niedługo już za chwilę itp.. SZKODA ŻYCIA NA TĘ FIRMĘ. A jak udało się 25 lecie - byłych pracowników się nie zaprasza? To tyko o Was świadczy! A synuś do końca rozpindoli tę firemkę. Ma pojęcie o pracy jak mamusia o rodzicielstwie. Tak Stefanku mamusia musi zostać dłużej w pracy. Ale mamo dzisiaj jest NIEDZIELA :)
4
Zostaw swoją opinię o Ridex-Dekoracja Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ridex-Dekoracja Sp. z o.o.