Intersocks Sp. z o.o. w Organizacji

Konstancin-Jeziorna

Opinie o Intersocks Sp. z o.o. w Organizacji

admin 2015-09-25 00:04:16
Jak wygląda praca w firmie Intersocks Sp. z o.o. w Organizacji w danym dziale? Pracowałeś i wiesz? Czekamy na Twoją opinię!
Crocs 2016-04-12 08:07:03
Co prawda płacą na czas, ale mobbing jaki stosuje kochanka prezesa p. Edyta jest straszny. Na początku jest milutka podlizuje się, kupuje prezenty, a potem kończy się tak samo. Nie spodoba jej się coś i zwalnia wszystkich. Jest niemiła i opryskliwa. A wiedza na temat zarządzania nie istnieje. Ale jak się ma duży biust to niektórym wiedzy i umiejętności nie potrzeba. :) osobiście nie polecam!
10
Crocs 2016-08-02 12:32:41
Zgadza się. Na początku jest cudownie, Pani "Prezes" Edyta uśmiechnięta odgrywa rolę wspaniałej, dobrej kobiety. Jednak jej gra aktorska jest jest najsłabsza jaką w życiu widziałam. Fałszywość bije po oczach. Zarządzanie na poziomie zerowym, a wiedzy na temat sprzedaży również brak. Wszystko załatwiane jest za plecami, a zwolnienia sypią się bez powodu. Jej "biust" wygrywa z jej inteligencją, wiedzą i umiejętnościami. Również nie polecam :).
9
Zostaw swoją opinię o Intersocks Sp. z o.o. w Organizacji - Konstancin-Jeziorna
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intersocks Sp. z o.o. w Organizacji