Koma Agencja Handlowo-Usługowa Małgorzata Kołosowska Sklep Firmowy Big Star

Kielce

Opinie o Koma Agencja Handlowo-Usługowa Małgorzata Kołosowska Sklep Firmowy Big Star

Johny 2012-07-20 17:13:12
Zarobki faktycznie dobre, gorzej z szefową czepia się bzdurnych rzeczy. Ci którzy odeszli nie chcieliby już do nie nigdy wrócić.
1
Lol 2012-08-25 11:59:57
Ja pracowałam w tej firmie i sama odeszłam. Teraz wszystko bym dała żeby wrócić ale się wstydzę zapytać czy mnie przyjmą i boję się odmowy. Teraz oceniam że była to najlepsza firma w której pracowałam. Wynagrodzenie zawsze na czas a szefowa czepiała się tego co potrzeba. Zawsze przyjazna i sprawiedliwa. Wiem że nie tylko ja wróciłabym chętnie do firmy.
WDJW 2014-01-19 03:11:30
(usunięte przez administratora)Wszystkich traktuje z góry, a sama nie wiele soba reprezentuje. Sama powinna sie jeszcze wiele douczyć, bo nie wiele sobą reprezentuje, nawet nie ma studiów magisterskich, a sadzi sie jakby wszystkie rozumy pozjadała.
7
Zostaw swoją opinię o Koma Agencja Handlowo-Usługowa Małgorzata Kołosowska Sklep Firmowy Big Star - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koma Agencja Handlowo-Usługowa Małgorzata Kołosowska Sklep Firmowy Big Star