Nico Polska Sp. z o.o. Filia

Swadzim

Opinie o Nico Polska Sp. z o.o. Filia

admin 2015-09-24 08:16:45
Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Nico Polska Sp. z o.o. Filia? Wypowiedz się na naszym forum.
1
nick 2015-10-11 20:42:11
JEDNA WIELKA KPINA SKLEP Z MONITORINGIEM JAK SIĘ ODEZWIESZ DO WSPÓŁPRACOWNIKA TO OD RAZU JEST TELEFON OD "PREZESA" ZE GADASZ A KLIENTKA CHODZI SOBIE SAMA CHOĆ BYŁAŚ U NIE I ZAPYTAŁAŚ CZY MOŻNA JEJ W CZYMŚ DORADZIĆ. PIENIĄDZE ŻADNA REWELACJA W FIRMACH OBOK BEZ PROBLEMU DOSTANIESZ LEPSZE WARUNKI FINANSOWE. WEEKENDY PRACUJĄCE 1 NIEDZIELA W MIESIĄCU WOLNA. NO I NIBY TOWAR WŁOSKI - POŁOWA PROSTO Z CHIN !!!!
7
roci 2016-09-01 16:41:59
Chciałam opisać swoją sytuację jaka mnie spotkała w salonie nico. Zastanawiałam się czy opisać to czy nie ale uznałam że prezes powinien mieć świadomość jakich ma pracowników. Jakiś czas temu robiłam u państwa zakupy na części odzieżowej i byłam bardzo zniechęcona.Zero obsługi panie zajęte zbyt sobą i rozmową więc poprosiłam jedną z pań z części obuwniczej aby sprawdziła mi rozmiar. Tam dziewczyny zawsze przemiłe starające się coś sprzedać, służące pomocą natomiast na odzieży poza trzema paniami które pracują od kilkunastu lat masakra. Zwróciłam uwagę przełożonej odzieży przy kasie to obsługując mnie rzuciła mi kartę oraz powiedziała że to sklep samoobsługowy. Obsługi zero natomiast nakleić nalepki na towar przy kasie to tak. Ocenę pozostawiam panu prezesowi.
Zostaw swoją opinię o Nico Polska Sp. z o.o. Filia - Swadzim
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nico Polska Sp. z o.o. Filia