Mezon Klima Sp. z o.o.

Plewiska

Opinie o Mezon Klima Sp. z o.o.

elo 2011-01-19 09:40:28
Kolego czy możesz coś więcej napisać o Mezon w Plewiskach? Jakie zarobki, czy są nadgodziny, itd...?
serwisant 2015-02-26 17:15:38
zarobki-porażka... mało kompetentnych ludzi tam pracujących prócz serwisanta z kościana... jestem na swojej działalności i serwisuje to co Mezon... źle wykonał. Ogólnie reputacja jest bardzo mizerna... firmy
2
fab 2015-11-16 11:52:50
dokładnie tak jak kolega napisał... Mezon jak to mówi kierownik praca musi być ich wykonana na tip top hehe( przysłowiowe...) a poźniej chłopacy mozecie jezdzic na swoje lewizny:)) pozdrawiam kierownika:)) nie ma to jak zabierac im roboty:))
2
Maciej 2016-01-22 17:33:51
Z tego co wiem to Mezon Klima zwykle poprawia spartaczone przez inne firmy , lub swoich dawnych a dziś samodzielnych pracowników sknocone systemy.
Zespół składa się z pracowników, którzy są z Mezonem związani po 20 lat ... a nie jak w niektórych firmach po kilka lat lub miesięcy. To o czymś świadczy.
2
Kejt 2016-06-03 13:48:51
Firma Mezon którą znam bardzo dobrze posiada w swoich szeregach bardzo lojalnych i pracowitych ludzi . Klienci firmy ktorzy czesto wystawiaja Mezonowi bardzo dobre referencje są najlepszym atutem. Pracownicy wiążą się z firmą po kilkamascie lat i więcej i jest to ich decyzja więc chyba o czymś to świadczy. lUDZIE KTORZY NEGATYWNIE OCENIAJĄ MEZON ALBO TEJ FIRMY NIE ZNAJĄ ALBO CZEGOŚ ZAZDROSZCZĄ bo inaczej tego nie umiem wytlumaczyc.
1
Mezonka 2016-06-03 14:57:21
Drogi fab (Fabianie Sz. serwisancie z Kościana) plujesz na Mezon dzięki któremu dziś umiesz to co umiesz i masz to co masz. Dorobiłeś się i wykształciłeś w tej firmie a dziś (zresztą nie tylko od dziś) uważasz się za eksperta w każdej dziedzinie. Pozwalasz sobie na niewybredne komentarze na temat firmy, której zawdzięczasz tak dużo. Dziś owszem pracujesz na własny rachunek ale na bazie klientów pozyskanych przez Mezon a podebranych przez Ciebie do własnej działalności. Ja pracuję w Mezonie prawie 20 lat i nie wyobrażam sobie zamienić tej Firmy na jakąkolwiek inną. To jaka panuje tu atmosfera i jak jesteśmy traktowani przez Prezesa jest bezcenne. Wzajemny szacunek i zaufanie to wartości, które budują i utrzymują zespół przez wiele lat. Nie każdy potrafi to docenić i nie każdy pasuje do tego grona co widać chociażby po Tobie i po niektórych kłamliwych komentarzach powyżej. Pozdrawiam
3
Krzysztof 2016-10-14 08:16:27
Znakomita firma, wysokie zarobki, szczególnie w serwisie. Prawdopodobnie są najlepsi w regionie stąd też pełne obciążenie pracą. Wykonali wiele spektakularnych systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych w tym kompletne osuszanie podziemnych szybów w Kopalni Wieliczka. Są 27 lat na rynku i to o czymś świadczy. Stanowią zgrany zespół, są jak rodzina, choć oczywiście nie brak i u nich niedociągnięć. Nie wszyscy inżynierowie są wysoko oceniani. Podobnie z technikami i monterami. Są znakomici ale i słabsi. Smutne, że niektórzy z wieloletnich pracowników po odejściu z zespołu i przejęciu części rynku Mezonu jeszcze potrafią oczerniać swoją dawną firmę, która ich wykształciła.
2
Zostaw swoją opinię o Mezon Klima Sp. z o.o. - Plewiska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mezon Klima Sp. z o.o.