Przedsiębiorstwo MAZBIT Zbigniew Frąckowiak

Środa Wielkopolska

Opinie o Przedsiębiorstwo MAZBIT Zbigniew Frąckowiak

tomek 2012-12-15 18:54:11
..nie polecam
2
znajomy znajomego 2013-08-10 09:11:09
Praca w firemce jak na warunki miasteczkowe średnie.Wynagrodzenie ,owszem na czas i jak się umówisz , szef dotrzymuje słowa.Klopot w tym ze wszyscy na działalność.Nie masz urlopu,w razie choroby licz na ZUS.W dziale handlowym podobnie, Władza to pewna [usunięte przez moderatora] po 30 lat choć wygląda starzej ,jest szyja w tej firmie a Szef głową. Panna z dzieckiem, wygląd klasyczny typowy dla wioski, tak samo zachowanie,kultura,inteligencja i wiedza.Wszystko idzie w parze.Cześć ludzi odeszło z produkcji i wyjechało do Niemiec, odeszli tez handlowcy ci lepsi ale nikt nie wie dlaczego. Nie ma atmosfery w firmie,raczej bez szalu z wynagrodzeniem i zobowiązania podatkowe to niestety niska ocena .
3
Poziomki 2014-11-18 19:01:05
Zgadzamy się z opinią wyżej ^^
1
były 2015-01-02 17:18:24
Ja też miałem okazje poznać kierowniczkę działu handlowego ..teraz podobno specjalistka... chyba wiadomo od czego. Wie co zrobić aby awansować.
Firma kuleje ze sprzedażą bo konkurencja lepsza, myślaca. Raczej stagnacja niż rozwój. Szkoda czasu na prace.
3
johan 2015-05-10 17:17:02
Szukają kogoś na Małopolskę ,pewnie za najniższa krajowa.Cóż popracujesz a później panienką przejmie twoich klientów i bay bay..
2
Uważaj na Joasię;-) 2015-07-29 00:08:01
Jak zostaniesz handlowcem to musisz mieć uwagę na kilka spraw: po pierwsze - szef nie rządzi; po drugie - tzw. pani kierownik(przepraszam wrażliwych - specjalnie z małej literki) - zrobi wszystko, by odebrać Ci klientów i nie zapłacić należnej prowizji - nigdy, ale to przenigdy nie podawaj w raportach danych klientów - telefoniczna sprzedaż wtedy zadziała, a Ty jak fra.er zostaniesz z niczym. Wytłumaczą Ci, że to tzw. klient FIRMOWY hehehe. Mimo kolejnych wizyt u w/w dalej jesteś bez prowizji od tego klienta. Jeżeli chcesz dalej koniecznie paprać się w tym temacie, to musisz uzbroić się w cierpliwość, która i tak zostanie nagrodzona kopniakiem w cztery litery. Szef w ramach szkolenia podpowie Ci, że najlepszą metodą sprzedaży jest dyskredytowanie konkurencji - oskarżanie ich o to, że są "pijakami", "złodziejami" i są po prostu gorsi(dla rozsądnych handlowców mówi to samo za siebie) itd.
Co do produktów: Są zdecydowanie najlepsze - w Środzie Wlkp. Cała reszta kraju kupuje gdzie indziej.... Ciekawe dlaczego?
Podsumowując: Nie Polecam - wyślij aplikację raczej do konkurencji.
3
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo MAZBIT Zbigniew Frąckowiak - Środa Wielkopolska
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo MAZBIT Zbigniew Frąckowiak