Stenqvist Poland Sp. z o.o.

Witnica

Opinie o Stenqvist Poland Sp. z o.o.

admin 2015-09-06 19:14:36
Wiesz coś na temat szefa firmy Stenqvist Poland Sp. z o.o. ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!
szukający pracy 2016-08-12 17:27:31
Firma jak firma. Ludzie pewnie przychodzą i odchodzą z różnym nastawieniem. Zastanawiające jest jednak to, że portal GoWork jakoś nie udostępnia żadnej opinii na temat tej spółki. Firma długo jest na rynku i na pewno przewinęło się przez nią sporo ludzi. A tu żadnej opinii. Nawet pozytywnej. Dziwne. Czy ta firma coś ukrywa? Jak dla mnie to potencjalny nieuczciwy pracodawca. Radzę omijać takich "tajemniczych" szerokim łukiem. ;-)
2
Kaziu 2016-09-12 17:02:25
Pewnie wszystkie negatywne komentarze są usuwane.
12
Szczęśliwy były pracownik 2017-08-24 18:41:59
To najgorsza firma, w jakiej przyszło mi pracować. Szefowa faworyzuje tylko rodzine, nie ma działu, w którym by nie zatrudniła kogoś z rodzinki. Strach się odezwać, bo zaraz lecą same k....wy i inne takie. Braciszek to szef produkcji, bratowa od jakości, siostra w kadrach, szwagier operator maszyny, syn jako uczeń.... szok! Niby palić nie można na terenie firmy, a kilkanaście razy w ciągu dnia widać sznureczek biurowych, z szefowa na czele, idących na fajeczke... żenada...
Nie polecam nikomu. W tej firmie traci się tylko zdrowie psychiczne.
2
Pechowiec 2017-08-28 16:50:51
Zgadzam się. U mnie również decyzja o podjęciu tutaj pracy była bardzo dużym błędem. Miałem wrażenie, że szefowa zachowuje się jak właściciel, chociaż wcale nim nie jest. Faworyzowanie rodziny to już totalne przegięcie. Im wolno wszystko, a nam nic. Pozory i obłuda... Trzymajcie się od nich z daleka!!!! Wydaje mi się, że gdyby szefową zmienic to ta firma byłaby całkiem przyjemna...
2
Zostaw swoją opinię o Stenqvist Poland Sp. z o.o. - Witnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stenqvist Poland Sp. z o.o.