Waps-Kart S.C. G. Sadowski A. Kryger

Miasteczko Śląskie

Opinie o Waps-Kart S.C. G. Sadowski A. Kryger

Ona 2013-01-07 21:12:18
Witam , nie polecam tej "FIRMY" ,jeżeli szukacie fuszerki to dobrze trafiliście. Właściciele pazerni, źle traktują pracowników,najlepiej jakby mogli to by w ogóle nie płacili. Towar zalegający na magazynach, ma przedrukowywaną datę przydatności na nową. Ogółem dno i banda [usunięte przez admina] nie polecam.Przedsiębiorcy UWAŻAJCIE abyście nie zostali oszukani .
2
joo 2014-03-03 18:21:07
Witam, pracowałam przez kilka miesięcy. Co miesiąc zwolnienia o umowie można zapomnieć, po paru tygodniach dzwonią i proszą aby pracownik przyszedł bo jest dużo zamówienia. "Kraty" robione na odwal się, dużo zwrotów. Nie Polecam tej firmy(usunięte przez administratora).
8
on 2016-02-08 09:02:33
Nie polecam tej firmy. Praca za psie pieniądze, zła atmosfera i do tego kierownictwo ktore robi tak jak im powie szefostwo. Zdcydowanie nie polecam.
4
nick 2017-06-30 13:03:48
Bardzo polecam firmę Waps-Kart. Miła atmosfera, wypłaty na czas a pracodawcy bardzo wyrozumiali i pomocni. Wszyscy ze sobą współpracują i pomagają nawzajem. Praca jak praca, czasami ciężko, ale dzisiaj nigdzie nie dostaniesz łatwej kasy.
Zostaw swoją opinię o Waps-Kart S.C. G. Sadowski A. Kryger - Miasteczko Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waps-Kart S.C. G. Sadowski A. Kryger