Donna II Piotr Kostrz

Kraków

Opinie o Donna II Piotr Kostrz

jasne 2011-09-08 12:07:51
A pracowałes,ze sie wypowiadasz?Widac że nie.
majkel 2011-12-17 14:38:45
nie pracuję w tej firmie ale moja siostra tak i powiem tak..praca jak praca raz jest lepszy dzień raz gorszy jak to w sprzedaży, ale nie o tym chciałam.Pani menager jest osobą niekompetentną delikatnie mówiąc może i się zna na sprzedaży i ekspozycji towaru , ale jeśli chodzi o zarządzaniu i podejściu do pracownika to już niekoniecznie. Stwarza nie zdrową atmosferę w pracy, wyścig szczurów..zero szacunku do pracownika. Pracownik jest tylko od robienia kasy.Zero profesjonalizmu.
someone 2013-01-22 11:34:40
firma niekompetentna, wykorzystująca pracowników, wyścig szczurów owszem, brak szacunku - może bym tego tak nie ujęła, ale niewątpliwie atmosfera mega fałszywa - zarówno u przelożonych jak i niektórych stałych pracowników. ogólnie najgorsze miejsce w jakim pracowałam... nie polecam i radzę być ostrożnym przy podjęciu jakiejkolwiek współpracy z ta firmą.
gość 2013-04-29 19:04:08
tragedia. kłamstwo za kłamstwem, ściema za ściemą - zarówno ze strony regionalnej jak i ze strony blondynki, która tam pracuje od dłuższego czasu - od ok 2011 roku w komornikach dokłądnie. Wydaje jej się, że jak puści ściemę, że jest tam kierowniczką to kłamstwo to nie wyjdzie.... ;) To oczywiście jeden z przykładów. ocenę jej bystrości zostawiam Wam. No i oczywiście standardowa ściema "tak Pani ..., od następnego miesiąca umowa o pracę :)"
oczywiście wszystkie kłamstwa sprzedawane z uśmiechem :)
gość 2013-06-18 21:55:17
Byłam zatrudniona w firnie Donna w Poznaniu.Na wstępnej rozmowie telefonicznej już obiecywano mi umowę o pracę.Niestety z miesiąca na miesiąc nie doczekałam się tej umowy.Mało tego p.(usunięte przez administratora) cała ta pseudo menadżerka z Krakowa przekazała mi informacje że już nie pracuje,więc z dnia na dzień zostałam bez pracy.Im dłużej tam pracowałam tym mniej zarabiałam ponieważ firma postanowiła zrobić nam progi jakie mamy wyrobić w danym miesiącu takie właśnie abyśmy ich nie przekroczyły.Na koniec poprosiłam o rekomendacje.Do dziś się jej nie doczekałam pomimo obietnic.Firma nieprofesjonalna robią z ludzi debili,wykorzystują i na koniec powiem że może nawet się lepiej złożyło bo mam teraz świetną pracę na normalnych warunkach i finansowych też.Więc wszystkich ostrzegam przed tą mało kompetentną firmą.Nie dajcie się wykorzystywać.
staly klient 2013-09-05 18:10:51
blondi byla tam pracownikiem ,ale faktycznie od 12jest kierowniczka mowi to co jej regionalna przekazuje tyle ze nie wie ze to sciema.
2
Zostaw swoją opinię o Donna II Piotr Kostrz - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Donna II Piotr Kostrz