Buduar Sklep z Bielizną

Katowice

Opinie o Buduar Sklep z Bielizną

niezadowolona 2012-11-02 21:57:43
Witam! Nie polecam pracodawcy. Z początku oczywiście wydaje się wszystko w porządku, po jakimś czasie coraz gorsze odnosi się wrażenie. Zwalniają ludzi z dnia na dzień, bez powodu. Bez stałego wchodzenia w tyłek szefostwu nie zyska się sympatii, tym samym pewności, ze z dnia na dzień nie zostanie się bez pracy. Brak możliwości jakiegokolwiek awansu, dodatkowych premii. Cieszę się, że odnalazłam ten portal, bo wreszcie mogę wyrazic swoje niezadowolenie. Jeszcze pracując tam zaczęłam szukac nowej posady, od jakiegoś czasu pracuję w nowej firmie, gdzie atmosfera i warunki zatrudnienia są o wiele korzystniejsze. Pozdrawiam.
xxx 2013-02-26 11:24:35
Witam, a ja właśnie dostałam ofertę pracy w tym sklepie i tak się nad nią zastanawiam... bo na rozmowie niby wszystko ok ale mam jakieś wątpliwości i jakoś tego nie czuję... może nie warto sobie zawracać głowy skoro nie jest tam tak kolorowo???
1
lili 2013-07-22 21:19:47
NIe polecam pracy u tej Pani !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Buduar Sklep z Bielizną - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buduar Sklep z Bielizną