Amustela

Warszawa

Opinie o Amustela

gfdafgfs 2013-10-28 16:54:20
Odradzam. umowe na okres probny zobaczylem po paru miesiacach pracy, umowa - smiech na sali - minimum krajowe a i tak nigdy nie wyplacana na czas. grafik na tydzien poznawales w niedziele o 19. L4 = telefony od szefa z opieprzem i grozbami o zwolnieniu. Szef (usunięte przez administratora), za ktorego trzeba bylo swiecic oczami przed klientami i przedstawicielami handlowymi.
6
kjghjghjf 2014-01-21 19:23:06
Odradzam każdemu prace w tym sklepie. Właściciel wyżywa się na pracownikach- choleryk jakich mało. Zawsze śmierdzący jakby się nie mył. A zawsze wydawało mi się, że właściciel powinien być elegancki czysty i pachnący. Pracodawca dużo obiecuje i nigdy słowa nie dotrzymuje. Siostry które również zatrudnione w tym sklepie dostaja tyle wolnego ile chcą. Chorują kiedy chcą, a kiedy zachoruje inny pracownik i pojdzie na L4 musi liczyć się z telefonami od szefa od siedmiu boleści z obelgami i ubliżaniem. Dla mnie praca w Amusteli to szereg nerwów i strata zdrowia. Wymuszanie na pracowniku wciskania klientom wszystkiego i oszukiwanie ich o zaletach produktu. Premii mimo obietnic nigdy nie zobaczysz jako pracownik, nawet jako najlepszy sprzedawca nie licz na premie.
4
Ada 2014-02-17 10:53:44
Pracowałam w tym sklepie parę lat temu, zastrzegam więc, że coś mogło się zmienić ale nie sądzę. Przede wszystkim w amusteli pracowało się po 12,5 godziny a listę obecności dostawało się do podpisania raz na miesiąc(usunięte przez administratora) A jeśli chodzi o obiecywana premię to rzadko komu udawało się do niej dotrwać. W tym sklepie jest duża rotacja pracowników, żeby nie wielu z nich miało premię.
7
Zostaw swoją opinię o Amustela - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amustela