Przychodnia Weterynaryjna WetMedyka Tomasz Kalinowski

Żyrardów

Opinie o Przychodnia Weterynaryjna WetMedyka Tomasz Kalinowski

lu 2014-11-17 13:13:33
w swojej klinice w konstancinie zoperował psa chorego na babeszjozę. usunął mu śledzionę, przez co piesek odszedł po 4. dniach. nikt mnie nie poinformował, że śledziona to najważniejszy narząd w babeszjozie, wręcz lekarz, który nas przyjął powiedział, że jest do niczego niepotrzebna. lekarze w jego klinice to dno, kryją brak umiejętności uśmiechami. człowiek myśli, że zostawia psa w dobrych rękach, a oni odkładają go na ziemie i pies w zimnie i strachu umiera. klinika w konstancinie jest głównie dla pieniędzy, gubią się w rachunkach i oszukują ludzi.
1
Fima 2015-12-19 23:00:48
A ja mam bardzo dobre doświadczenia związane z tą lecznicą. Mój kot ma 18 lat, przebyte dwa zapalenia trzustki i epizod ostrej niewydolności nerek i nadal żyje (i ma się bardzo dobrze!) dzięki lekarzom z Wetmedyki. Całodobowa opieka, szpital, błyskawiczna diagnostyka - to duże atuty tej lecznicy, ale największym są kompetentni lekarze, ze wspaniałym podejściem do zwierząt. Zawsze mogłam liczyć na błyskawiczną pomoc gdy kot przechodził kryzys albo na konsultację telefoniczną gdy mnie coś niepokoiło podczas leczenia.
Kasia 2017-01-24 20:25:19
Fachowosc, staranna diagnostyka i serce dla zwierzat
Zostaw swoją opinię o Przychodnia Weterynaryjna WetMedyka Tomasz Kalinowski - Żyrardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przychodnia Weterynaryjna WetMedyka Tomasz Kalinowski