Brodzikowski Przemysław Lekarz Weterynarii

Sulechów

Opinie o Brodzikowski Przemysław Lekarz Weterynarii

Andrea 2014-05-10 19:41:28
Człowiek niekompetentny, nie nadający się do leczenia zwierząt u psa zrobił się ropień po obejrzeniu zwierzaka lekarz stwierdził, że piesek ma raka, tego samego dnia pojechałm do kliniki leczenia zwierząt do ZG Pani weterynarz wyczyściła zmianę i było po sprawie. Odradzam bo kosztowało mnie to dużo nerwów i stresu. Dla tego człowieka licza się tylko pieniądze.
2
Lila 2016-09-27 16:39:45
Mam ogromny żal do dr Brodzikowskiego , przez którego straciłam najukochańszego przyjaciela. Zignorował wyniki, z których wynikało, ze pies ma podwyższone wyniki wątrobowe. Nie zrobił nic aby te wyniki obniżyć, żadnych leków na regenerację wątroby, żadnego usg, a wręcz przeciwnie, kiedy pies zaniemógł na stawy w dalszym ciągu faszerował go toksycznymi lekami na stawy. Pies brał 8 tabletek dziennie przez 10 dni. Po tym wszystkim piesek zaczął dużo pić, siusiać i wymiotować. Dopiero wtedy powtórzył badanie wątroby, ale było już za późno. Normy były już śmiertelne. Wątrobę miał w potrzasku, nie udało się go uratować. Dr nastawiony jest na zarabianie kasy a nie ratowanie zwierząt. Mam w sercu straszną pustkę po stracie piesia. Omijać szerokim łukiem.
1
Zostaw swoją opinię o Brodzikowski Przemysław Lekarz Weterynarii - Sulechów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brodzikowski Przemysław Lekarz Weterynarii