MN Sport Miłosz Najda

Szczecin

Opinie o MN Sport Miłosz Najda

ktoś 2015-02-19 17:03:51
Właściciel straszny nerwus ale bardzo dobry człowiek, dużo mi pomógł. Jak się człowiek przyzwyczai to i jego upierdliwość :) jest do przeżycia. Atmosfera w pracy bardzo fajna, powiedziałabym nawet, że kumpelska/przyjacielska. Może troszkę kiepsko płaci ale w sumie na taką kwotę się zgodziłam. Gdybym nie miała innej pracy to chętnie bym wróciła.
Gall Anonim 2016-10-05 16:55:29
Byłem tu pare lat temu, i mogę napisać że jest wiele lepszych miejsc do pracy w Szczecinie.
mati 2017-03-12 16:35:26
Raz i ostatni cos tam kupiłem!!!! Uwaga na właściciela!!!
Paw 2017-04-25 12:24:17
Nie polecam, zakupione buty do grania na trawie rozkleiły się po miesiącu użytkowania, buty przed wysłaniem na reklamację zostały wyczyszczone przez co były lekko wilgotne, w zwrocie dostałem, że reklamacja nie zostanie uwzględniona ponieważ buty były przemoczone. Są to buty do grania na trawie więc woda nie powinna być im straszna, a już na pewno nie powinny się rozkleić po miesiącu. Pseudo właściciel olał sprawę, jeszcze próbował wmówić, że źle użytkowałem buty? Miałem w nich na hali grać albo tylko jak jest słoneczna pogoda? Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o MN Sport Miłosz Najda - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MN Sport Miłosz Najda