Fam Sp.j. Sklep Turystyczny Horyzont

Warszawa

Opinie o Fam Sp.j. Sklep Turystyczny Horyzont

obiektywny 2016-06-16 06:54:36
Proszę tą firmę omijać szerokim łukiem! Zwalniają pracowników z dnia na dzień podając jako powód utratę zaufania i nie wypłacają należnych pieniędzy za przepracowany okres. Trzeba potem walczyć w Sądzie Pracy o wypłatę należnego wynagrodzenia. Zdecydowanie odradzam.
2
yanek. 2016-06-16 13:33:06
Pracowałem w sklepie stacjonarnym w Warszawie - o ile atmosfera w samym sklepie i między pracownikami była okej, tak wszelkie instrukcje idące z góry, czy kontakt między działami to droga przez mękę. Kierownictwo z pomysłami z kosmosu, awantura i burdel. Nie polecam, chyba że ktoś ma twardą dupę i jest masochistą.
Warto wspomnieć o tym jak kierownictwo pozbyło się ludzi pracujących dłuższy czas - jebs, z dnia na dzień z dyscyplinarką, byleby tylko nie wypłacać jakichkolwiek pieniędzy. Tak czy siak dno i metr mułu.
pracownik 2016-06-17 09:44:27
Jako były pracownik sklepu w Warszawie, w ogóle nie polecam tej firmy! W samym sklepie fajni współpracownicy, natomiast "góra" jest fatalna - zarządzanie firmą i szacunek dla swoich pracowników jest absolutnie zerowy. Dyrektor regionalny wyznaje zasadę "po trupach do celu", kombinuje z umowami, wypłatą pieniędzy, redukuje etaty i trzeba walczyć o to żeby zarabiać grosze, ponieważ najchętniej nie płaciłby nic - szuka oszczędności w personelu zamiast zająć się porządnym zarządzaniem firmy, które pozostawia wiele do życzenia. Liczy się trzaskanie kasy, a ludzi, którzy te pieniądze faktycznie dla firmy zarabiają ma się gdzieś. Poza tym zero perspektyw rozwoju - zero szkoleń, zero wyjazdów, pracownicy muszą się doszkalać we własnym zakresie. Kierownictwu nie zależy na kompetentnych pracownikach, tylko na tanich. Ze względu na szacunek do samego siebie nie radzę podejmować z tą firmą współpracy. Szczególnie, że przy takim stylu zarządzania i tak prędzej czy później upadnie.
na szczęście już tam nie pracuje 2016-06-20 09:02:44
Należy też dodać, że w sposób "bandycki" są potrącane pracownikom sklepów Horyzont oraz Jack Wolfskin (ta sama firma) pieniądze z wynagrodzeń, po przeprowadzonych inwentaryzacjach. Nikt nie ma podpisanej odpowiedzialności materialnej, ale mimo to pracownicy są obciążani kosztami rzekomych niedoborów i strat. Jest to kolejny "nowatorski" pomysł dyrektora regionalnego ds sprzedaży. Jego "umiejętne" zarządzanie firmą doprowadziło ją do zapaści finansowej. Kolejne jego "prekursorskie" i "nieszablonowe" pomysły prowadzą firmę FAM do nieuniknionego upadku.
Zostaw swoją opinię o Fam Sp.j. Sklep Turystyczny Horyzont - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fam Sp.j. Sklep Turystyczny Horyzont