Szkwał Szkoła Żeglarstwa Grzegorz Beśka

Białystok

Opinie o Szkwał Szkoła Żeglarstwa Grzegorz Beśka

karina 2015-02-04 09:45:53
Nie polecam tej szkoły!!!! Nastawieni na wyciągnięcie tylko i wyłącznie kasy od klienta. Pan egzaminator z Szanowną Panią która zadziera głowę to ludzie którym nie powiodło się w życiu i próbują się wyrzywać na zdających przyczepiając się do głupot.Generalnie zmarnowane pieniądze.
Endi 2015-02-05 22:23:49
Miałem okazję uczestniczyć w kursie oraz zdawać egzaminy w tej szkole i jestem bardzo zadowolony.Wysoki poziom szkolenia teoretycznego oraz praktycznego(pływaliśmy z p.Kasią)z dużym naciskiem na bezpieczeństwo na wodzie.Egzamin teoretyczny wszyscy zdali bez problemu.
Podobnie było z egzaminem praktycznym.Osoby które systematycznie chodziły na zajecia praktyczne nie miały żadnego problemu ze zdaniem egzaminu praktycznego.
Na 12-stu zdających nie zdała jedna osoba która bardzo mało pływała na zajeciach i nie potrafiła kontrolować jachtu (5 niekontrolowanych zwrotów w trakcie egzaminu).Szkolenie oraz egzaminy wspominam z największą przyjemnością.
Ahoj
3
Zostaw swoją opinię o Szkwał Szkoła Żeglarstwa Grzegorz Beśka - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkwał Szkoła Żeglarstwa Grzegorz Beśka