Ryżowe Pole - Sushi

Warszawa

Opinie o Ryżowe Pole - Sushi

amy 2013-03-30 09:38:04
Nigdy i nikomu nie polecam pracy w tej restauracji. Szef wyżywa się na pracownikach - szczególną awersję ma do kobiet (prawdopodobnie leczy jakieś kompleksy). Po odejściu z pracy pojawiają się problemy z uzyskaniem wynagrodzenia (które przecież się należy) - zaczyna się chodzenie, proszenie, upominanie. Szef umawia się z byłym pracownikiem, a po tym nie przychodzi nie racząc nawet o tym poinformować. Rzucanie rzeczami pracowników - na porządku dziennym, strofowanie i nabijanie się - również. Sama musiałam przed pracą brać leki uspokajające.
Niech dowodem moich słow będzie to, że prawie nikt nie pracuje tam dłużej niż trzy miesiące - wszyscy wysiadają psychicznie. Z czasów kiedy tam pracowałam nie została żadna osoba, poza szefem i jego "prawą ręką". Podczas mojej dwumiesięcznej obecności w tym lokalu zwolniło się/zostało zwolnionych trzech pracowników. Nie polecam, wręcz odradzam - chyba, że ktoś lubi wyzwania (w negatywnym tego słowa znaczeniu), albo nie szanuje siebie. Żałuję każdej chwili spędzonej w tej pracy.
jnsajdj 2014-01-28 15:18:47
Byłam dzisiaj u niego na rozmowie, rzeczywiście jakiś dziwny, żałuję drzewa ściętego na papier na moje CV, że się zmarnowało...
Micky 2015-02-10 12:15:16
Klamstwo szef jest bardzo w porzadku . Ostatnio pracowalam tam rok temu i bylo bardzo w porzadku wynagrodzenie dostalam i nie mialam problemu.
1
Zostaw swoją opinię o Ryżowe Pole - Sushi - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryżowe Pole - Sushi