Restaurators Podlaszewscy Sp.j. Pierogarnia Stary Młyn

Toruń

Opinie o Restaurators Podlaszewscy Sp.j. Pierogarnia Stary Młyn

Q 2014-07-29 12:43:31
Ogólnie Pierogarnie tej firmy są pod kontem jedzenia w miarę spoko poza mankamentami w obsłudze i podejściu do klienta. Zdarza się dostać zimne pierogi lub kelnerka wyleje na spodnie piwo i nawet co do tego nie dadzą rabatu za takie wpadki:/ Do nich też należy "PASTA" (dawna pasta & basta) obok dworu Artusa miałem tam 3 incydenty na przestrzeni ostatniego roku i powiem, że ten 3 incydent ostatnio prawie spowodował przyjazd karetki. Należy tam wywalić tego kucharza i zmienić menagerkę ponieważ personel się jej boi i próbuje zatuszować równe sprawy do tego tej kobiety nie ma nigdy na miejscu jak prosi się menagera i zawsze kierownik zmiany podchodzi. Do tego musieliśmy płacić za rachunek i nie odliczyli felernej porcji... NIE POLECAM!
salamandrra 2016-07-12 11:18:44
Poprzedni komentarz chyba trochę nie koniecznie ocenił pracodawcę tylko kucharzy
1
salamandrra 2016-07-12 12:24:36
Jeśli chodzi o pracę w Starym Młynie to gorąco polecam. Fajna,zgrana ekipa, dobra atmosfera, kierownicy w porządku, cała papierkologia skrupulatnie dopilnowana. Ogółem bardzo spoko.
1
:-) 2016-07-12 14:48:21
Pracowałam tam bardzo długo, i na prawdę pracuję się tam spoko. Szefostwo baaaaardzo pomocne,( nie tylko w kwestii służbowej) elastyczny grafik. Na prawdę można się dogadać. Wspominam z uśmiechem na twarzy parę lat pracy w tym miejscu. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
2
MIX 2016-08-12 15:09:59
Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.Też pozdrawiam...
1
Zostaw swoją opinię o Restaurators Podlaszewscy Sp.j. Pierogarnia Stary Młyn - Toruń
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restaurators Podlaszewscy Sp.j. Pierogarnia Stary Młyn