Restauracja Frykówka

Pszczyna

Opinie o Restauracja Frykówka

Pracownik 2013-08-02 09:59:08
No szczerze to pierwsza reakcja była super. Ale to tylko pierwsza reakcja... Pan jest taki skąpy że nie pozwala nawet telefonu swojego podładować. Nie można sobie nic zjeść tylko trzeba wszystko kupować jak klient tzn cena w menu pracownik rabat tylko 50 % ale i tak za to co i tak trzeba zapłacić to mozna wypłatę zjeść. No i uwaga za wszystko co nie tak Ci pójdzie to tobie wystawiają rachunek. NIe ma czegoś takiego jak straty a i tak za wyrzuconą porcje makaronu jest wojna. Nie polecam tego pracodawcy.
2
Szok 2016-06-27 20:10:52
Właściciel skąpy na wszystko , nie miły i złośliwy . Musiałem się prosić o umowę a potem z łaską pół etat . NIE POLECAM !!!!
2
Gusuur 2016-09-25 15:33:10
Pracodawca skąpy, złośliwy itd. Mogę się podpisać pod wcześniejszymi wpisami. Najgorsze jest to że można się zjechać z robotą a i tak pretensje o wszystko. Liczy się pieniądz a nie zdrowie pracownika, to bardzo przykre.
Zostaw swoją opinię o Restauracja Frykówka - Pszczyna
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Frykówka