Smak Morza Restauracja

Sopot

Opinie o Smak Morza Restauracja

Marta 2015-07-28 08:50:55
Jedzenie tam mają bardzo dobre, a jak z pracą? Obsługa wygląda chyba na zadowoloną, wie ktoś czy może przyjmują studentów na wakacje?
1
Asia 2016-09-20 23:30:41
Ostrzegam wszystkich, którzy chcą się tam zatrudnić! Za tzw. dzień próbny, który okazał się prawie dobą ciężkiej pracy z kilkukrotną obietnicą wynagrodzenia, nie zobaczycie ani złotówki!!! Szkoda czasu, wysiłku i nerwów. Poczytajcie tez opinie o tym, jak nie płacą ludziom za pracę na umowach. PRZESTRZEGAM!!!
2
Karolina 2017-06-16 23:52:49
Pracowałam tam przez ok. miesiąc. Atmosfera nie najlepsza: szef bardzo niemiły, traktuje pracowników jak psy. W dniu wypłaty okazało się, że nie dostanę części swojego wynagrodzenia, ponieważ szef stwierdził, że to za dużo pieniędzy. Tak stało się również z wieloma innymi pracownikami. Tego dnia zwolniła się tam prawie cała kadra włącznie ze mną. Podobno właściciel znany jest od lat z tego, że nie płaci. Nie polecam pracy w tym miejscu.
K. 2017-06-29 16:11:17
Czyli po prostu oszukuja ludzi? Też tak miałaś, że już pierwszego dnia chcieli z Tobą umowę podpisać (nawet bez dnia próbnego i sprawdzenia twoich umiejętności) oferując wysoką stawkę godzinową?
Zostaw swoją opinię o Smak Morza Restauracja - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smak Morza Restauracja