Golden Dragon Sp. z o.o. Restauracja

Olsztyn

Opinie o Golden Dragon Sp. z o.o. Restauracja

JanK 2015-02-27 17:25:41
(usunięte przez administratora) nadziać takich pracodawców, którzy uważają się za nie wiadomo kogo i jeszcze próbują na wszelkie sposoby Cię przysłowiowo wyr*chać w du*ę. Strzeżcie się tego miejsca jak diabła - nawet gorzej, najlepiej omijajcie ten syf szerokim łukiem. Je*ane brudasy. Jeżeli nie chcecie chłopcem na posyłki który robi praktycznie za darmo, to ta miejscówka nie jest dla was. Powinni tą chińszczyznę wy*ebać w kosmos bo mają w środku brud, smród, przeterminowane żarło a w szczególności cwaniaczków szukających osła, który będzie zapie*dalał za darmo i będzie jeszcze zgnojony przez kierowników czy kogo oni jeszcze tam mają, bo na pewno nie normalnych ludzi. Srogo odradzam jedzenia w tym lokalu a przede wszystkim szukania tam pracy - lepiej zamiatać ulicę z psiego g*wna niż być ich pracownikiem.
Pozdrawiam !
2
smutna 2016-02-05 11:01:18
No więc tak. Pracowałam tam wiem wiem troszkę więcej od ludzi. Więc tak. Mięso - na ogół świeże ale głównie mrożone przykleja się tylko kartki z późniejszą datą, szef używa starych ściereczek, warzywa źle przechowywane. Wszystko smażone na starym przesmażonym oleju. Ogólnie brud kiła giła i mogiła. Co do traktowania pracowników. Szef nie zwalnia nawet kiedy jest to ważna sprawa rodzinna, poza tym pracownicy bez umów i książeczek sanepidowskich. Ogólnie traktowanie beznadziejne. Jedynie z czym na rękę idą to szkoła w weekendy tego nie zabraniają i dają wolne. Mają plusa za kurczaka w sosie curry, ale gdy już po 20 szefowi się nie chce robić (woli grać na komputerze) kurczak jest strasznie ostry, zresztą kiedy coś zamawiane jest po 20 kucharz jest obrażony, że trzeba zrobić. Kelnerki też nie lepiej. NIE POLECAM JAKO BYŁY PRACOWNIK.
Zostaw swoją opinię o Golden Dragon Sp. z o.o. Restauracja - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golden Dragon Sp. z o.o. Restauracja