Monika Hurtownia

Bydgoszcz

Opinie o Monika Hurtownia

Toudi 2012-12-17 09:04:53
Pracowałem tak jakiś czas temu, atmosfera bardzo niemiła, panuje lekki terror, nie polecam. W śród pracowników relacje fatalne, niektórzy się podlizują, a jak nie to mają przechlapane. Wynagrodzenie nie współmierne do godzin pracy.
7
ABC 2013-06-11 20:51:17
Witam! Tak jak już napisano wcześniej, atmosfera fatalna, niestety wszystko przez pracodawców (małżeństwo) którzy faworyzują pracowników podlizujących sie i "kablujących". Płaca(zaznaczam, że na umowie jest najniższa krajowa,na rękę troche lepiej) nieadekwatna nie tylko do godzin pracy(brak rozliczanych nadgodzin), ale również do coraz to nowszych zadań, o których nie było mowy w zakresie obowiązków , np.:załatwiane prywatnych spraw właścicieli. Częste "obcinanie" pensji tłumaczone słabą sprzedażą, niepotwierdzone żadnymi liczbami ( raz było wyjaśnione, ale po skonsultowaniu się z kilkoma współpracownikami okazało się,że każdy usłyszał inne liczby). Właściciele stosują metody mobbingowe wobec pracowników, którzy mają odwagę wyrazić swoje poglądy na temat pracy i stosunków zatrudnienia. Jako przykłady można tu podać częste hasła wypowiadane w kierunku pracowników:"chcesz dostawać tyle co masz na umowie?", "na Twoje miejsce jest 100 innych", "jak się nie podoba to wiesz gdzie jest Urząd Pracy", zdarzały sie również określenia: [usunięte przez moderatora], wszystko to nie mające podstaw i przesłanek by słów takich używać. Ludzi w tym miejscu trzyma brak perspektyw na znalezienie innej pracy, według mnie trochę przez ciągłe powtarzanie, że lepszej w Bydgoszczy nie znajdą i wymachiwanie stertą CV. Pozdrawiam i zanim ktoś podejmie tam pracę niech lepiej się zastanowi.
13
Były 2014-10-10 13:43:44
Ja pracowałem tam jeszcze jak był Am Best,tragedia tam była zawsze,firemka rodzinna,tylko znajomkowie maja dobrze,reszta ludzi nie ma dla nich szacunku.Pozdrawiam wielkiego biznesmena Kota.
5
Zostaw swoją opinię o Monika Hurtownia - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monika Hurtownia