Bombaj Tandoori Restauracja

Sosnowiec

Opinie o Bombaj Tandoori Restauracja

ooo 2015-10-13 19:45:57
Niepoważne traktowanie człowieka. Po rozmowie rekrutacyjnej, karzą przyjść na dzień próbny, najlepiej w weekend, na kilka godzin. Po czym tele-echo. Wykorzystywanie osób poszukujących pracy.
4
nick 2016-03-23 17:04:53
pracowałam w tej para firmie, nie będę owijać w bawełnę, powiem tak: wypłata w systemie ratalnym po 200 zl zawsze po terminie po uprzednim proszeniu się o którąś ratę :) umowy oj to historia bez końca, śmieciowe, i to co w nich zawarte daleko odbiega od tego ile się w rzeczywistości zarabia, robi się wszystko dosłownie podaje się jedzenie i myje kible a potem zamiatać trzeba parkingi. jedzenie na imprezach, pożal się boże, zawsze kelnerzy musieli świecić oczami dlaczego porcje są takie małe, bo jak co do czego przyszło to właścicielki nie było. dużo by można jeszcze było pisać nazwę to jednym słowem PORAŻKA. Nie polecam.
1
Zostaw swoją opinię o Bombaj Tandoori Restauracja - Sosnowiec
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bombaj Tandoori Restauracja