Makro Market 2000 Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Makro Market 2000 Sp. z o.o.

Asbed 2011-12-29 14:37:03
Szczerze mowiac po pracy w MM mam mieszane uczucia, glownie przez to ze wynagrodzenie jest dzielone jak tylko mozliwe, na umowie dostaje sie najnizsza stawke, reszta "pod stołem" lub w formie dodatkow.
Szef potrafi nazwac pracownika debilem mowiac mu to prosto w twarz, do tego on i jego syn sa strasznie chytrzy i skąpi, do tego stopnia ze trzeba uwazac nawet na kazda wyrzucona kartke papieru, (moze akurat zostal jeszcze kawalek niezapisany i moze posluzyc jako brudnopis). Zdarzylo sie ze kierowca zatankowal paliwo za drogo i zwracal roznice z wlasnej kieszeni ( bo przeciez 2 km dalej paliwo bylo tansze o kilka groszy).
Firma zdominowana przez rodzine, zatrudniony syn, corka, wczesniej byla tez siostra i kuzynka a prace tam otrzymuje sie tylko po znajomosci.
Wodnik 2012-04-22 20:16:35
Pracowałam przez trzy dni w makro wałbrzychu.pracownicy super.podejście do pracownikow jest dobre.Zadowolona jestem z Makro.
Zostaw swoją opinię o Makro Market 2000 Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Market 2000 Sp. z o.o.