Podziemie S.C. Monika Sułkowska Jerzy Lewiński Pub Ptaszyl

Kraków

Opinie o Podziemie S.C. Monika Sułkowska Jerzy Lewiński Pub Ptaszyl

Ana 2012-09-02 00:58:06
Zapowiadało się świetnie, a wyszło jak zwykle. Wnętrze piękne, jedzenie też w porządku. A praca? Chyba dla ludzi o mocnych nerwach. To nic, że pośpiech, to nic, że stoimy czasami cały dzień za marne grosze. Podejście pracowników do innych jest karygodne. Przestawiają Cię, wysyłają sprzeczne komunikaty, żeby wykazać się przy właścicielu. Szczególnie fałszywa kelnerka Asia, która za złotówkę udusiłaby Cię gołymi rękami. Zastanówcie się zanim pójdziecie tam na rozmowę. Miejsce ma potencjał, ale właściciele faktycznie powinni przyjrzeć się kogo zatrudniają, a szczególnie obecnym pracownikom.
kelnerka podobno niedoswiadczona 2012-09-13 15:48:12
Tragedia, najlepiej jakbym od samego wejścia wiedziała wszystko. Obsługa strasznie nieżyczliwa, brak jakiegokolwiek szkolenia, a potem się dziwią, że nie potrafię klientowi odpowiedzieć na jakieś pytanie - a skąd ja mam to wiedzieć skoro nikt mi tego nie wyjaśnił?! Kucharze ciągle głupio docinają. Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o Podziemie S.C. Monika Sułkowska Jerzy Lewiński Pub Ptaszyl - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podziemie S.C. Monika Sułkowska Jerzy Lewiński Pub Ptaszyl