PHP Wasco

Łódź

Opinie o PHP Wasco

Niezadowolony klient 2013-09-17 19:42:29
Jeżeli ktoś lubi chodzić po sklepach z odzieżą używaną to zdecydowanie nie polecam sklepu firmy Wasco w Zgierzu na ul. JANA PAWŁA II 3. Nie dość, że sprzedaje tam stara i niemiła baba, to jeszcze robi łaskę, że odpowie na zadane pytanie lub podejdzie i pokaże daną rzecz. Zachowuje się tak jakby przyszła tam za karę i na poczytanie gazetki.
Szefowa tej starszej pani też jest obłudna bo nie raz miałem okazję ją widzieć w sklepie i cały czas jakieś głupie uwagi robiła jak nie tej pani starszej to klientom.
Mało tego kilka znajomych tam tez chodzi i nie raz się spotkali i ja też, że ta pani starsza robi kreatywną sprzedaż na kasie fiskalnej, nie dość, że zaniża faktyczną wartość paragonu to jeszcze zdarza się jej dość często w ogóle nie rejestrować sprzedaży na kasę. Jestem uczciwym obywatelem i tego oczekuję od innych tym bardziej firmy i sklepu gdzie robię zakupy - zaufanie to podstawa. A ja mam wrażenie, że komuś pomagam w nieuczciwy sposób się wzbogacać.
Wieść głosi, że ta firma ma jeszcze dwa sklepy w Łodzi i podejrzewam, że tam też mogą się dziać takie hity.
Nie polecam kupować tam gdzie ktoś kogoś traktuje w sposób nieuczciwy i jak intruza bez grama sympatii i uśmiechu. A takie praktyki stanowią czyn nieuczciwej konkurencji i jak porządna firma może konkurować z innym podmiotem stosującym różne triki? No nie da się!!!!
Beata 2013-10-24 19:48:44
Jestem zadowolona z tej firmy. Kupuję tam od kilku lat odzież i sprzedaję ją w swoim sklepie. Ubrania są bardzo dobrej jakości, a ceny niskie i Pani, która tam sprzedaje jest bardzo miła i pomocna. Polecam wszystkim tą hurtownie.
1
Zostaw swoją opinię o PHP Wasco - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHP Wasco