LCDK Rafał Drzewiecki

Pobiedziska

Opinie o LCDK Rafał Drzewiecki

woowoo 2013-06-19 23:03:00
Na Allegro ich motto brzmi "Czy nasz sprzęt jest drogi? Nie! Dla nas drogi jest klient!" Jest to wielka bzdura, poszedłem im na rękę i kupiłem sprzęt poza Allegro, żeby nie płacili prowizji. Po przywiezieniu do domu sprzęt okazał się Chińską tandetą, poprosiłem ich o przyjęcie zwrotu nawet w cenie niższej niż kupiłem, lecz potraktowali mnie jak śmiecia. Odradzam i firmę a już na pewno sprzęt oferowany przez nich !!!
Adam R. 2013-10-20 19:38:49
Bardzo miła obsługa z fachowym podejściem. Pokazali i dobrali odpowiedni sprzęt do moich potrzeb i poinstruowali jak go używać. W dodatku kable audio dostałem gratis. Polecam Wszystkim. Naprawdę mają dobry sprzęt za niewielkie pieniądze.
Rocco 2014-02-13 19:46:09
Zakupiony towar byl niesprawny. Brak kontaktu w celu wyjasnienia sytuacji(usunięte przez administratora), a sprzedawca zrzuca wine na producenta. Nie kupujcie odvtego sprzedawcy!
1
pio 2017-02-01 13:53:53
!!! nie polecam, sprzęt dokładnie laser z dwoma kolorami padł po godzinie działania, w dodatku (czego nie zauważyłem na gwarancji zapis że naprawie podlega tylko jeden kolor) Sprzęt serwisowany trzykrotnie nigdy nie został naprawiony tak jak trzeba. Po naprawie działał przez 30 min i padał ponownie. Tragedia unikać uciekać !!!!!
Zostaw swoją opinię o LCDK Rafał Drzewiecki - Pobiedziska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LCDK Rafał Drzewiecki