Husar Sp. z o.o. Budownictwo Inżynieryjne

Włocławek

Opinie o Husar Sp. z o.o. Budownictwo Inżynieryjne

były pracownik 2013-02-20 21:57:12
Nie polecam , pracowałem kilka miesięcy , tego co się tam dzieje , to aż trudno w to uwierzyć , brak poszanowania ludzi , którzy chcą cos zrobić , liczą sie tylko układy , zero szacunku , pycha i arogancja nadzoru, pracownik jest tam nikim .Tam nie ma się kolegów , wszyscy kablują, cwaniaczki rządzą . Ogólnie mówiąc [usunięte przez admina] , a góra nie wie co sie dzieje albo nie chce wiedzieć , bo może tak lepiej i wygodniej.
23
logistyk 2016-09-26 09:30:55
Jeden z dyrektorków nagminnie nagrywał rozmowy telefoniczne bądź wychodząc z pokoju zostawiał nastawione nagrywanie na telefonie. Później wykorzystywał nagrania prezentując je Zarządowi. Zarząd w obawie przed tym człowiekiem, zakazał na narady wchodzenia z telefonami.
Koleś nie szanował ludzi, wykorzystywał ich do cna i poniżał. Wszystkie sukcesy zespołu przypisywał sobie.
10
były pracownik 2017-03-25 11:22:44
Nie polecam pracy w HUSAR. Pracowałem jako Inżynier Budowy i uważam ten okres jako najgorszy w swojej karierze zawodowej. Mała firma budowlana nad którą nikt nie panuje. Brak szacunku dla pracownika, atmosfera tragiczna. Wśród pracowników brak kolegów. Każdy zrobi wszystko, żeby dostać pieniądze za donosy. Na budowach brak profesjonalizmu i kompetentnych Kierowników. Jakość prac i zarządzania słaba. Nie polecam!
2
bjg 2017-08-31 12:13:19
Czy codzi o tego Husara co zajmuje się montażem regałów magazynowych wysokiego składowania?
Zostaw swoją opinię o Husar Sp. z o.o. Budownictwo Inżynieryjne - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Husar Sp. z o.o. Budownictwo Inżynieryjne