Bosz Sp. z o.o.

Ustrzyki Dolne

Opinie o Bosz Sp. z o.o.

anonim 2012-05-28 10:45:28
No niestety dobre opinie to ci ludzie sobie próbują wyrobić udając dookoła jak są świetni. W Lesku każdy urzędnik portkami trzęsie widząc kogoś z tej firmy. Właściciel buduje obraz wielkiego mecenasa sztuki i udaje wielkiego \"hrabię\" przez to może ma taki obraz, a kto go zna bliżej to wie że mu słoma w butów wychodzi. Woda sodowa mu uderzyła po powrocie w USA i wydaje mu się że wszystkie rozumy pozjadał. Wejdźcie sobie do jego księgarni lub wydawnictwa, a zobaczycie po twarzach ludzi strach. Moja siostra mówi że jest to jedyne miejsce w Lesku (mowa o księgarni) gdzie nie lubi nic kupować. Panie są tam miłe, ale jest tam jakaś nieprzyjemna atmosfera strachu. Może ma dobrą opinię bo ufundował pomnik w Lesku. On zapłacił tylko grosze, resztę dołożyło miasto i inne fundacje z pieniędzy podatnika. A ten pomnik to tak naprawdę pomnik typowo dla jego firmy. Nikt mi nie wmówi że pomnik książki może mieć jakąś symbolikę którą miasto w normalnych warunkach fundowałoby społeczeństwu. Dzięki
Kasia 2012-07-30 11:57:31
No ja nie pracowałam w tej firmie, ale słyszałam właśnie sprzeczne opinie. Jedni mówią że to porządna firma, a inni że jest tam wyzysk i chamstwo. Na pewno z tym się zgodzę, że firma ma jakieś układy z lokalną władzą. Jeszcze parę lat temu widziałam jak pracownik tej firmy był bardzo dobrze tratowany w urzędzie, ale to może przypadek. Na pewno, jak piszesz z tym pomnikiem było coś nie tak, bo to był typowy pomnik dla tej firmy. Ciekawa jestem czy naprawdę to miasto z moich podatków go ufundowało. Jeśli tak to jest to karygodne, by miasto za moje pieniądze robiło komuś reklamę.
gość 2012-08-02 09:30:28
cześć. Ja wcale nie uważam, jak sugerujesz że tam może być jakiś \"układ\" z władzami lokalnymi. Mam wrażenie że ludzie wypowiadający się na temat tej firmy nigdy w niej nie pracowały, a znają ją jedynie z opowieści z drugiej ręki i plotek. Wiadome jest nie od dziś, że w takich małych miastach wszyscy się znają, ale to nie musi oznaczać jakiś załatwień czy korupcji. Jeżeli firma Bosz miałaby jakieś układy z władzą to nie upadło by jej kilka księgarń. Jeżeli ktoś nie wie to przypomnę. Na początku lat 90-tych firma miała kilkanaście księgarń i startowała z wydawnictwem. I tu ku zdziwieniu spośród kilkunastu księgarń zostały tylko 3, a reszta okazała się nierentowna. Tylko te okazały sie rentowne, które były w miejscach gdzie nie ma konkurencji. Dodatkowo firma miała ten plus, że mając kilkanaście księgarń dostawała upusty, a poza tym księgarnie wspomagały wydawnictwo i wzajemnie. I czy teraz ktoś mi wytłumaczy dlaczego przy tylu sprzyjających warunkach tyle księgarń upadło skoro niby tu był układ? A może zaraz zaczniecie pisać że właściciel jest nieudacznikiem biznesowym. Uważam że to co piszecie nie ma pokrycia w rzeczywistości
anonim 2013-07-16 17:04:52
no właśnie, najlepiej na temat pana [usunięte przez moderatora] poczytaj sobie i pooglądaj parę filmów na esanok.pl. Tam się dowiedz jak to z tym "niby układem" lub jego brakiem jest. Zwróć uwagę na wiadomości związane z kontekstem firmy: TAP Polska. Pan [usunięte przez moderatora] zgadza się z właścicielem TAP, mówiąc jak to pani burmitrz wszystko utrudnia i nie chce iść na rękę przedsiębiorcom. Kwestii relacji firmy TAP i Urządu Miasta nie znam dokładnie, ale przypuszczam że tak jest jak mówią. Z kolei pan [usunięte przez moderatora] twierdzi tak tylko dlatego że po raz pierwszy w tym roku, z powodu braku środków pani burmistrz nie sfinansowała mu cyklu "Lato z książką". Więc pan [usunięte przez moderatora] po raz pierwszy nie zarobił na festynie finansowanym z kieszeni jakże biednego podatnika z Leska. Oj jaka szkoda panie [usunięte przez moderatora] :( Ale na pana szczęście znalazł się urząd z Sanoka i pańscy pracownicy, którym słyszałem płaci pan grosze i traktuje jak w obozie. Więc podatnik i pracownik wypracują panu zarobek.
Zostaw swoją opinię o Bosz Sp. z o.o. - Ustrzyki Dolne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bosz Sp. z o.o.