Kinoteka Multiplex

Warszawa

Opinie o Kinoteka Multiplex

patoto 2015-09-19 22:40:30
Atmosfera na plus, tak samo ludzie, ale zarobki są jakie są - nędzne. Baardzo duża rotacja pracowników. Na minus -stawka taka sama dla różnych stanowisk, z pojedynczym odstępstwem od reguły, stanowiska/dni pracy/zmiany znacznie różniące się do siebie ilością pracy. Na plus - grafik układany pod dyspozycyjność pracownika, nie ma minimalnej ilości godzin do wyrobienia w miesiącu. Generalnie polecam, ale tylko i wyłącznie dla osób przygotowanych psychicznie na niską stawkę w stosunku do ilości pracy oraz aplikujących z założeniem, że to praca dorywcza. W każdym innym przypadku lepiej poszukać czegoś innego.
rabt 2015-11-21 02:46:50
Pracowałem jakiś czas temu, ale zdecydowanie nie polecam. Układziki, brak szacunku do pracownika. Na rozmowie wprost mi powiedziano, że nie ma co liczyć na awans czy podwyżkę, a stawka jest tak niska, bo wychodzą z założenia, że studenci chcą tu dorobić tylko do kieszonkowego. 5 stanowisk do obsadzenia, w praktyce wrzucają cie gdzie chcą - tak jak wspomniano taka sama stawka, a na niektórych zapi*prz w sezonie, że nie ma czasu na przerwę. Jesteś ogarniety, a nie masz układów to odryzą ci całą rękę - dostaniesz popo, mieszkając daleko i pracę w gastro. Podsumowując, współczesne niewolnictwo - już lepiej iść do CC na upartego, przynajmniej lepsza stawka jest.
ex 2016-07-11 07:33:36
Kierowniczka znajduje sobie kozła ofiarnego którego prosi o dosłownie wszystko. Gdy widzą ze ktos się stara i pomaga to to wykorzystują. Sam bylem taką osobą ale z własnej głupoty. Weźmiesz zmianę na caly dzień? I tak ty będziesz musial nosić przenosić i swojego czasu ogródek zamykać bo nikomu innemu sie nie chciało tylko po to żeby pod koniec dnia leciała krew z nosa litrami. Pare razy zdarzyło mi się cos takiego w pracy to kierownicy mieli to w dupie. Nie polecam. Stawka 7 zl to upokorzenie. Góra twierdzi ze to wy jesteście najważniejsi w tym kinie i jest to największe kłamstwo tego miejsca. Jesteście dla nich maszynka do robienia kasy. Ale nic sobie z tego nie robią bo rotacja ktora juz jest mniejsza. Jak tak dalej będą traktowali innych to będą musieli zawijać manele. Premia ostatnia byla w październiku zeszłego roku. Twierdza ze krucho z kasą. Nic dziwnego jak mając podstawę wszystko bierze się na firmę od kawki w pracy począwszy na mieszkaniu skończywszy.
4
Zostaw swoją opinię o Kinoteka Multiplex - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kinoteka Multiplex