Lavenda cafe & lunch

Poznań

Opinie o Lavenda cafe & lunch

Ona 2015-03-09 06:48:20
Stawka za godzinę to 6 zł
Nie mówią czy przyjmują na stałe, jesteś w grafiku to moze jesteś nie ma cię to niestety musisz się domyślić. Kelnerki ktore pracują tam od dawna oszukują nowe na napiwki. Napiwki dzielone z kuchnią czyli wychodzi się z niczym.
Właścicielka pracowała w figaro i mysli, ze kawiarnia powinna działać na takich samych warunkach.
Ogółnie jak nie masz co robić i nie potrzebujesz kasy polecam
Aleksandra 2015-07-03 20:41:59
stawka za godzine 3 dni próbnych to 6 zl dla osob bez doswiadczenia! jest to zatem stawka za szkolenie, pozniej w zaleznosci od postepow, stawki sa wyzsze, a takze podpisywana jest umowa. na szkoleniu zatem wszelkie inne apanaze nie obowiazuja - to chyba oczywiste? trudno, zeby placic komus, kto niewiele potrafi, pelna stawke. inne knajpy przyjmuja na okres 3 dni probnych za friko! przejdzcie sie po Starym Rynku i sprawdzcie. w Lavendzie nikt za darmo nie pracuje, nie pracowal i jestesmy przeciwni takim praktykom. opinia powyzsza jest nierzetelna/ niesprawiedliwa/ klamliwa wrecz, albowiem najprawdopodobniej podyktowana emocjami osoby odrzuconej, gdyz pani/ pan najwidoczniej do tej pracy przyjeta nie zostala, a zatem zionie zloscia.
1
Zostaw swoją opinię o Lavenda cafe & lunch - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lavenda cafe & lunch