Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej

Warszawa

Opinie o Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej

Ania 2014-06-25 09:40:34
Po trzecim roku studiów zgłosiłam się go Galerii pani Napiórkowskiej na staż konieczny ze względu na moje studia. Po półtora miesiąca zaproponowano mi pracę. Moimi zadaniami była pomoc przy organizacji wernisażu, redagowanie tekstów i kontakty z prasą. Było to bardzo ciekawe. Między innymi recenzowałam jedną z wystaw w telewizji, nauczyłam się jak występować w mediach... To bardzo interesujące doświadczenie. Poza tym poznałam kilka ciekawych osób, współpracowników. Można bardzo dużo się nauczyć, a zadania były rozwijające.
2
J. 2015-06-17 13:00:51
W Galerii pracowałam przez kilka miesięcy. Goraco polecam tę pracę. Zadania i całokształt były jak w ogłoszeniu: zajmowałam się między innymi redagowaniem korepondencji, opieką nad klientami, zbieraniem materiąłow, obrabianiem fotografii obrazów w programie graficznym. Spokojna i rozwijająca praca.
qwertyu 2016-01-04 21:31:20
Nie dajcie się nabrać na powyższe "opinie". Redagują je właścicielki tej "Galerii" i nie mają nic wspólnego z prawdą. Niestety prawda jest skutecznie wymiatana z sieci bo te kobieciny są ustawione mają prawników i straszą sądem każde media które o tym wspomną.
Swego czasu komentarze o nich były usuwane z "czarnej listy pracodawców" bo straszyły sądem właśnie.

Warto pokopać głęboko w sieci na ten temat.
Tu też są moderowane komentarze i co jakiś czas redakcja kasuje niewygodne dla Pań informacje... No cóż.
Zostaw swoją opinię o Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej