Tech-Met Zaopatrzenie Techniczne Przedsiębiorstw S.C. Paweł Jasiński Radosław Jasiński

Plecewice

Opinie o Tech-Met Zaopatrzenie Techniczne Przedsiębiorstw S.C. Paweł Jasiński Radosław Jasiński

Budnova-izolacje 2014-08-25 14:08:21
Więc tak.Ponad 5 letnia współpraca z Tech-Met w zakresie dostaw dla mojej firmy elementów złącznych trwa do dziś i z czystym sumieniem jako właściciel przedsiębiorstwa mogę polecić Tech-Met.jako sumiennego partnera w biznesie.
Bartłomiej Kowalski
3
olo 2016-05-04 14:30:06
w tym temacie powinni raczej wypowiadać się ludzie, którzy tam pracują, czy warto pracować, czy atmosfera jest w porządku czy szef jest normalnym człowiekiem. Czy wynagrodzenia są na czas, czy ludzie tam pracują za najniższą krajową itd.
4
xyz 2016-09-12 10:31:00
Można prosić więcej informacji na temat samej pracy w/w firmie, atmosferze,podejściu do pracowników itd ?? Z góry dzięki.
1
Zostaw swoją opinię o Tech-Met Zaopatrzenie Techniczne Przedsiębiorstw S.C. Paweł Jasiński Radosław Jasiński - Plecewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Met Zaopatrzenie Techniczne Przedsiębiorstw S.C. Paweł Jasiński Radosław Jasiński