Oaza Bar Dariusz Mikoś

Bochnia

Opinie o Oaza Bar Dariusz Mikoś

Pikus 2014-05-06 10:29:15
Obiektywnie rzecz ujmując jedzenie jest przepyszne, świeże, przygotowywane na poczekaniu , lecz czas oczekiwania jest wyjątkowo krótki:) Dodatkową opcją jest zamówienie na tel. przyjeżdżam i danie na mnie czeka :) jak jestem zmęczony po pracy dzwonie a jedzenie przynoszą pod same drzwi :) Podsumowując. Tanio, szybko i przede wszystkim świeżo i smacznie . UWIELBIAM I POLECAM WSZYSTKIM!!!:)
Beti 2014-05-06 10:34:48
Pracowałam w Barze "Oaza" i bardzo mile wspominam ten czas:) Szefostwo bardzo przyjemne i zawsze można się dogadać w każdej sprawie,płaca godziwa i zawsze na czas. Miła rodzinna atmosfera nigdy nie miałam żadnych problemów.Żałuje, że musiałam się przeprowadzić i zrezygnować z tej pracy bo w porównaniu do mojej obecnej to praca w Barze Oaza była niebem na ziemi :) POLECAM WSZYSTKIM.
Zostaw swoją opinię o Oaza Bar Dariusz Mikoś - Bochnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oaza Bar Dariusz Mikoś