Chaberek Bar Andrzej Osińki

Opole

Opinie o Chaberek Bar Andrzej Osińki

NN 2012-08-19 21:32:57
Witam przestroga dla wszystkich chcących podjąć prace w tym barze, szefostwo jest dwulicowe i nie maja zdania na temat pracownika,nawet jakby człowiek się sklonować to i tak by było za mało i za wolno,najlepiej latać na wysokości lamperii z prędkością światła i nie narobić szkód to \"Może\" byliby zadowoleni, a co do pensji to tak jakby jej nie było. Wiec nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie.
Julita 2014-01-01 21:29:21
Nie zgadzam się z powyższą opinią NN , wiem kto pisze a takiego lenia nikt nie będzie zatrudniał. Właściciele może są wymagający ale dlatego mają taka dobrą opinię. Nie lubią fuszerki i leserów , zależy im na kadrze uczciwej i zaangażowanej w pracę wtedy pracowników odpowiednio wynagradzają. Wiem co pisze bo pracuje tam od początku i nie tylko ja tam pracuje już tyle lat.
hacziko 2014-01-02 07:40:38
Zgadzam sie z opinia mojej poprzedniczki.Znam dobrze włascicieli i pracownikow. To jak jedna wielka rodzina.Kazdy troszczy sie o siebie i traktuje innych z wielkim szacunkiem.Nigdy wczesniej nie poznałam pracodawcow ktorzy byliby tak solidni jak w Chaberku o czym swiadczy fakt ze od otwarcia tego baru wieksza czesc personelu nie uległa zmianie. Klienci rowniez czuja sie jak w domu. Sa mile obsłuzeni, dostaja smaczne jedzenie a do tego w przyzwoitej cenie. Sam fakt ze od wielu lat jadaja tam dzieci z pobliskich szkoł musi o czyms swiadczyc. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych barow w Opolu.
nerwusek 2014-06-29 18:45:33
Natomiast ja nigdy nie pracowałem w tym barze ale jadam tam często. Jedzenie jest bardzo smaczne i naprawdę spore. Pozatym mają bardzo miłą i nieziemsko piękną kasjerkę...
kowboj 2014-06-29 18:51:27
I tutaj sie kolego z Toba zgodze co do jedenej i drugiej sprawy. Jedzenie jak i pani barmanka mniaaaaam:)))
lolo 2015-01-13 22:26:40
Placek po wegiersku nr 1!!!!!
Zostaw swoją opinię o Chaberek Bar Andrzej Osińki - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chaberek Bar Andrzej Osińki