Farmona Sp. z o.o. Laboratorium Kosmetyków Magazyn

Kraków

Opinie o Farmona Sp. z o.o. Laboratorium Kosmetyków Magazyn

zyrafa 2014-10-09 21:32:36
Przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie. Spółka jest biznesem rodzinnym sterowanym ręcznie w stanie chaosu i bałaganu . Naprawdę dziwne że jeszcze funkcjonuje na rynku. Ludzie są traktowani przedmiotowo. Proszę poważnie przemyśleć decyzje w sprawie zatrudnienia w tej firmie tyle jeszcze mogę zrobić dla tych którzy będą chcieli składać tam aplikację. Proszę pamiętać pozory mylą.
1
hand 2016-10-01 22:09:06
Pracowałam w tej firmie na magazynie, szczerze nie polecam. Przez cały tydzień po 12h dziennie. Na umowie 8-10h. Przerwy były dwie na cały dzień po 15min, czasem mniej. Praca jest stojąca, ludzi traktują przedmiotowo. Nie wspominając, że po tak ciężkiej pracy całe ciało boli, zwłaszcza ręce. Dodatkowo jesteś pod presją, ponieważ kierownik przychodzi i ciągle powtarza, aby pracować szybciej. Zgadzam się z powyższym komentarzem, że organizacji brak.
Zostaw swoją opinię o Farmona Sp. z o.o. Laboratorium Kosmetyków Magazyn - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmona Sp. z o.o. Laboratorium Kosmetyków Magazyn