Valvex S.A. Fabryka Armatury

Jordanów

Opinie o Valvex S.A. Fabryka Armatury

zrobionywkonia 2014-10-05 17:49:19
Zatrudniony w firmie Valvex po krótkim czasie podsuwają człowiekowi umowę agencyjna i co robić trzeba uciekać. A co do grupy ludzi zarządzających to większość teoretyków a wymagających nie wiadomo co i czego. Ale współpracownicy z którymi się pracuje są naprawdę w porządku zawsze doradzą i pomogą.
6
DDD 2016-03-01 23:11:11
chciałbym zacząć tam pracę , na prawdę jest tak źle ?
4
KRZYŚ 2016-09-07 16:33:23
Widzę wpisy sfrustrowanych. Zwolnili ? Chyba tak - i na pewno nie bez powodu skoro tyle pomyj wylewacie.
Firma jak firma. Prywatna. Płaci podobnie jak inne na tym terenie - wcale nie minimalną tylko średnią rynkową. Warunki normalne. Pracuję tu 3 rok i to moja 3 praca w okolicy.
Zalety: płacą w terminie, umowa o pracę, zakres obowiązków, jasne warunki zatrudnienia, jak jesteś dobry i nie masz wysokich oczekiwań to za jakiś czas (2-3 lata) masz szansę na awans i jakąś podwyżkę
Wady: często zmienia się koncepcja struktury organizacyjnej i schemat organizacyjny, przerzucają ludzi między różnymi wydziałami.
3
Zadowolony 2017-04-03 22:30:21
Pracowałem jako handlowiec i było OK . Pamiętajcie atmosferę tworzą ludzie którymi się otaczamy , mi się udało i było super i atmosfera i kaska również była niezła . Szefostwo , jak szefostwo oni sobie i my (handlowcy) sobie .
Pozdrawiam i polecam Valvex , w skali od 1-5 daję 4
3
Łowca Androidów 2017-09-22 10:36:09
Valvex znowu szuka Szefa Produkcji... Który to już raz? 6, 8, 10 w ostatniej dekadzie? Paranoja tej firmy jest zawarta nawet w treści ogłoszenia... "Kierownik Produkcji/ Z-ca Szefa Produkcji". Sami nie wiedzą kogo szukają. Już w całym Krakowie i na śląsku w HR-owym świecie na teczce z napisem Valvex jest plakietka "UCIEKAĆ !!!"
Dopóki guru zza oceanu, w postaci właściciela z ego nie mieszczącym się na pokładzie AN-225 będzie nadal w tym kotle mieszać to nie ma czego tam szukać. Jeśli chcecie zobaczyć jak się upokarza ludzi i nimi manipuluje w warunkach polskiego "biznesu"bo na przykład piszecie pracę doktorską o toksycznych firmach, w których zastraszanie jest na porządku dziennym to polecam. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały firmy w głębokim PRL to też polecam. Jeśli chcecie pracować w firmie w której sprzątaczka w biurach sprząta raz w tygodniu a na halach produkcyjnych jest centymetrowa warstwa oleju i grafitu wymieszanego z kurzem to również polecam. Możecie też tam zobaczyć wycieczki oprowadzane przez zmuszony do kłamania zespół pokazujące produkcję, która i tak jest wykonywana w Chinach...
Potwornie to jest smutne zważywszy na fakt, że jest tam garstka niesamowitych ludzi i potencjał wiedzy tej firmy w warunkach normalnego zarządzania mógłby przyćmić wiele polskich firm...
5
Wojciech 2017-09-23 22:28:17
Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Valvex Jordanów, bardzo proszę o rady,
Jak się pracuje na szliferni, czy jest umowa o pracę? Stała praca? dobre wynagrodzenie?
Jaka jest atmosfera w pracy, czy często tam zwalniaja ludzi?
mam jeszcze pytania; czy w każdy dzień trzeba mieć to 100% normy? Czy mozna tylko szlifować?
prosiłbym o odpowiedzi ,bo nie wiem czy związać sie z tą firmą. Mam dziecko na utrzymaniu.
Kubus od Krzysia 2017-10-09 23:21:56
Pracowałem ponad 10 lat i jedyne co można powiedzieć pozytywnego to ze poznałem sporo naprawdę wspaniałych ludzi nie wliczając w to zarządu.
Krzyś -ptyś co w .....
1
Andrew 2017-10-10 08:20:16
Szlifiernia to jeden z najlepszych działów w Valvexie, pracowałem tu i tam w tej firmie,ale tam było najlepiej. Umowa o pracę, żadne umowy agencyjne. Jezeli dobrze pracujesz to mozesz zostac tam na dlugo. Zarobki tez w porzadku, rozliczaja z normy i trzeba sie troche narobic ale ogolnie dobrze wspominam ta prace.
Zostaw swoją opinię o Valvex S.A. Fabryka Armatury - Jordanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valvex S.A. Fabryka Armatury