Valvex S.A. Fabryka Armatury

Jordanów

Opinie o Valvex S.A. Fabryka Armatury

zrobionywkonia 2014-10-05 17:49:19
Zatrudniony w firmie Valvex po krótkim czasie podsuwają człowiekowi umowę agencyjna i co robić trzeba uciekać. A co do grupy ludzi zarządzających to większość teoretyków a wymagających nie wiadomo co i czego. Ale współpracownicy z którymi się pracuje są naprawdę w porządku zawsze doradzą i pomogą.
4
DDD 2016-03-01 23:11:11
chciałbym zacząć tam pracę , na prawdę jest tak źle ?
4
KRZYŚ 2016-09-07 16:33:23
Widzę wpisy sfrustrowanych. Zwolnili ? Chyba tak - i na pewno nie bez powodu skoro tyle pomyj wylewacie.
Firma jak firma. Prywatna. Płaci podobnie jak inne na tym terenie - wcale nie minimalną tylko średnią rynkową. Warunki normalne. Pracuję tu 3 rok i to moja 3 praca w okolicy.
Zalety: płacą w terminie, umowa o pracę, zakres obowiązków, jasne warunki zatrudnienia, jak jesteś dobry i nie masz wysokich oczekiwań to za jakiś czas (2-3 lata) masz szansę na awans i jakąś podwyżkę
Wady: często zmienia się koncepcja struktury organizacyjnej i schemat organizacyjny, przerzucają ludzi między różnymi wydziałami.
3
Zadowolony 2017-04-03 22:30:21
Pracowałem jako handlowiec i było OK . Pamiętajcie atmosferę tworzą ludzie którymi się otaczamy , mi się udało i było super i atmosfera i kaska również była niezła . Szefostwo , jak szefostwo oni sobie i my (handlowcy) sobie .
Pozdrawiam i polecam Valvex , w skali od 1-5 daję 4
3
Zostaw swoją opinię o Valvex S.A. Fabryka Armatury - Jordanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valvex S.A. Fabryka Armatury