MTM Dariusz Seferyński Ogrzewanie Wentylacja Klimatyzacja

Warszawa

Opinie o MTM Dariusz Seferyński Ogrzewanie Wentylacja Klimatyzacja

Paweł 2014-12-23 15:02:50
Nie polecam tej firmy, miło jest tylko przed zakupem, arogancki i chamski właściciel nie zasługuje na pozytywny komentarz.
4
pracownik 2016-04-25 12:10:26
Witam pracowałem dla tej firmy krótko powiem żenada szef katastrofa chamski dla pracowników a nie wspomnę o klientach w razie draki sposobem jest nie odbieranie telefonów i unikanie kontaktu NIE POLECAM TEJ FIRMY PROPONUJE SZUKAĆ COŚ INNEGO BO DLA NICH SZKODA WASZEGO CZASU
2
Monika 2016-12-02 18:03:34
Pracuję w tej firmie od przeszło 5 lat. W tym czasie została zwolniona tylko jedna osoba, ale to dlatego, że naprawdę nie nadawała się do pracy, a i tak zwlekano ponad rok, z nadzieją, że może jednak załapie. Jedna osoba nie została po okresie próbnym, ponieważ nie była w stanie podołać pracy biurowej.
Pracują tu ludzie, którym staż dobiega dekady. Nie pracuje się tyle w firmie, w której jest tak źle, a szef taki straszny...
Firma działa od 20 lat, ma się świetnie i budzi zrozumiałą zazdrość u konkurencji.
Może i Szef firmy nie jest sztywnym gościem w garniturku i krawacie, ale za to jest bardzo sympatycznym, wyrozumiałym i ludzkim Szefem. Nie ma tu mobbingu, nie ma nagonki, nie ma wyciskania do ostatniego tchu. Są za to świetna atmosfera i terminowe wynagrodzenia, a jeśli zdarzają się nadgodziny, to są rzetelnie wypłacane.
Pracowałam w kilku firmach w swoim życiu i miałam różnych szefów. Do tego mam tylko jeden zarzut - jest zbyt pobłażliwy, co ludzie czasem bez skrupułów wykorzystują i mógłby czasem walnąć ręką w stół.
W temacie klientów - chyba nie jest tak źle, skoro wciąż do nas wracają po kolejne zakupy i porady ;)
Celującego nie dam, bo za bardzo brakuje nam twardej ręki Szefa. Za resztę jest "bardzo dobry".

2
Edmund 2017-03-24 15:08:08
"A inni wbijają mu tylko szpili ! To nie ludzie... To wilki ! Łubu dubu... Łubu dubu... " Pracowałem MTM-ie. Poszukującym pracy jak i klientom mogę polecić jedno. Omijajcie to miejsce.
Monika 2017-03-28 16:36:17
Żaden Edmund u nas nie pracował. Jeśli tu pracowałeś, to podaj swoje dane, a nie kozaka w necie udajesz. Anonimowy bohater.
1
Zostaw swoją opinię o MTM Dariusz Seferyński Ogrzewanie Wentylacja Klimatyzacja - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTM Dariusz Seferyński Ogrzewanie Wentylacja Klimatyzacja