Lorken-Tech Henryk Bugdol

Gaszowice

Opinie o Lorken-Tech Henryk Bugdol

xxx 2014-10-30 20:49:04
Pracowałem w tej firmie i tragedii nie było. Kasa w miarę przyzwoita, atmosfera tez dobra. Kierownik wymagający ale i porozmawiać z nim można.
6
frajer 2015-08-25 08:46:10
Kompletne nie porozumienie!!! Burdel na kółkach i jedynie zwolnienie kierownictwa mogło by uzdrowić atmosferę, masakra nie polecam! Niewolnictwo!
(były pracownik)
10
Byly pracownik 2016-01-28 13:24:20
Zgadzam sie z opinią. Temat rzeka jesli chodzi o tą firmę. Kierownictwo nie zdaje egzaminu!
1
yzf 2016-02-29 18:21:38
Pracowałem parę lat.
Szef jest jednym z najlepszych - wymaga, ale też rozumie potrzeby pracownika. Idzie na ugodę jeżeli tylko się szczerze z nim porozmawia. Równy gość.

Kierownictwo - może bardzo zajść za skórę, ale jak się uważa to można się dogadać, miałem parę spin z kierownikiem, ale koniec końców dało się wyjść na kompromis. Elastyczność w pracy na oddziale obróbka skrawaniem - jak trzeba załatwić coś prywatnego to tylko kwestia dogadania się z innymi pracownikami ze zmiany i uprzedzenie kierownika co jest na duży plus. Chodzi tylko o to, żeby mieć ilość godzin wymaganą w miesiącu.

Możliwość robienia nadgodzin.

Atmosfera - jak to bywa w każdej pracy niekiedy gonią terminy niekiedy się coś spieprzy, wtedy trzeba uważać bo jest gęsto. Lecz na ogół jest OK. Ludzie są normalni, nie to co w tenneco, gdzie jest obóz pracy.
Wiadomo co człowiek to inny ale z większością da się dogadać i nie ma problemu. Myślę, że się każdy odnajdzie jak nie będzie zadzierał nosa.

Płaca - zawsze na czas, przed 10 każdego miesiąca. Dostajemy wszystko na papierku z wyliczonymi godzinami, za podpisem. Jak coś się nie zgadza kontakt z biurem zawsze pomaga i nigdy nie miałem problemów jak wiedziałem, że brakuje mi paru godzin na papierku - zawsze wypłacono.

Niekiedy jest tam niepoukładane, co do przydzielenia pracy, ale w każdym zakładzie są zgrzyty, tym bardziej w tak prężnie rozwijającej się firmie. Od mojej osoby mogę polecić.
3
Byly pracownik 2016-03-14 11:24:58
Byleś na lakierni? Bo nie wiem co polecasz. Pod firma lorken tech nie kryje sie tylko cila kolego.
2
Zostaw swoją opinię o Lorken-Tech Henryk Bugdol - Gaszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorken-Tech Henryk Bugdol