Kos-Druk Józef Kosowski

Lublin

Opinie o Kos-Druk Józef Kosowski

użytkownik 2015-11-11 21:53:51
Ta firma to innymi słowy "DZIAD" pracownika mają za idiotę i najlepiej jak by pracował za darmo. A ta firma słynie najbardziej z oszustwa klientów którzy korzystają z ich usług, sprzedają przeterminowane tusze i tonery (podrabiają daty na opakowaniach) Klient jak przynosi drukarkę do naprawy to: podmieniają części w ich drukarkach laserowych, psują i opowiadają później klientowi że niestety ale nie da się naprawić i polecają swoje drukarki. Kręcą o oszukują wykorzystując uczciwych klientów. W tej firmie tych oszustw dokonują dwie panie (matka z córką) Jedna z nich p.Małgoszata S. a jej matka Stanisława K. Razem tak umiejętnie współdziałają w oszukiwaniu klientów że dorabiają się ogromnych pieniędzy. To fałszywe ludzie na których uczulam i przestrzegam - wielu klientów puścili z torbami.
6
bendix2 2015-12-14 10:53:15
W zupełności i w całości popieram przedmówcę, ta firma nieźle wyłudza kasę na tzw.regeneracji kaset do drukarek, wsypują badziewie po której użytkowaniu drukarka ulega uszkodzeniu, a później wmawiają klientowi że to wina drukarki.
Złodziejstwo i oszustwo na I-szym miejscu jest w tej firmie.
3400zł w plecy przez używanie ich kasety do drukarki - drukarka do wyrzucenia na złom.
5
Anika 2015-12-15 21:22:50
Odradzam i przestrzegam przed takimi kombinatorami jakim jest firma "KOS-DRUK"
Mają towar najtańszy i najgorszy z możliwych a celem jest szybka kasa i oszukiwanie klientów. Zalało mi całą drukarkę po ich tzw regner.tuszach i co.? odpowiedzieli że no cóż zdarza się. NIGDY więcej u takich ludzi - FAŁSZYWI DO SZPIKU KOŚCI.
3
SOLBAR 2016-11-25 10:33:22
OSZUKUJĄ I NACIĄGAJĄ KLIENTÓW NA KASĘ, UCZĄ PRACOWNIKÓW JAK ROBIĆ PRZEKRĘTY I NACIĄGAĆ LUDZI
PRZESTRZEGAM INNYCH
Zostaw swoją opinię o Kos-Druk Józef Kosowski - Lublin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kos-Druk Józef Kosowski