Blech Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Blech Sp. z o.o.

anonim 2011-05-04 09:33:31
Zatrudniałem kiedyś chłopaka który pracował u \"blecha\" i opowiadał mi jakie się tam cyrki działy, atmosfera w firmie bardzo nieciekawa. Sam jestem elektrykiem i często zaopatrywałem się w tej hurtowni, ale problemy z ciągłym brakiem towaru i czekaniem na niego, bo \"nie ma w tej chwili na magazynie\" zmusiły mnie współpracy z inną hurtownią.
1
byly pracownik 2011-08-30 12:27:55
popieram
1
Pracownik. 2016-12-21 09:33:10
Zarobki masz takie jak ustalisz i na czas. Praca jak wszędzie, są dni lepsze i gorsze, prawie nie ma nadgodzin ale zdarzają się prace ekstremalnie poza zakresem obowiązków. Na magazynie mało miejsca, szef często decyduje o najmniejszych pierdołach. Szef przy pomocy części kadry wprowadza bardzo słabą atmosferę. Preferuje się tutaj pracowników miernych ale wiernych i bez własnego zdania. Mimo to znajdą się tam fajni ludzie. Ogólnie oceniając praca jak każda, bez fajerwerków. Sam pracodawca raczej na minus.
1
Zostaw swoją opinię o Blech Sp. z o.o. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blech Sp. z o.o.